Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha az utcán...

Mit tennél, ha az utcán sétálva találnál 20000 Ft-os címletekben kb fél millió Ft-ot?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti. Kíváncsi vagyok őszinte válaszokra.

2018. jan. 11. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem tartanám meg. Ki tudja, hogy kié. Ha valami lopásból, vagy más bűnügyből származik, akkor akár hozzám is odatalálhatnak (akár a rendőrség, akár a bűnözők) és nem akarok semmibe sem belekeveredni. És kamera sem kell. Régen sem voltak, mégis sok mindenkit megtaláltak.

A másik meg, mi van, ha olyan hagyta el, akinek nagyon nagy szüksége van rá. Pl. most vette ki a bankból az évek alatt összekuporgatott pénzét, ami kellett volna valamihez, és elhagyta. Én nem tudnám elviselni, ha valakinek a szenvedése az én lelkemen szárad.

2018. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
Vennék 200gramm kerát.
2018. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Felkapnám és menekülnék a helyszínről.
2018. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

Ha tudnám,hogy olyan hagyta el,aki multumilliomos és nem számit neki ennyi összeg persze,hogy megtartanám.

Másik esetben eltenném nem nyulnék hozzá csak évek mulva,ha nem találnék rá jelentkezõt.

2018. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Lazy Lover ***** válasza:
61%
eltenném legközelebb jobban vigyázzon a pénzére
2018. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Én mindenképp megtartanám, csak akkor nem ha látok a közelben kamerát. Nekem az a véleményem, hogy aki ennyire nem tud vigyázni ennyi pénzre az meg is érdemli ha elhagyta.
2018. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link] :D

Nem tudom, lehet, hogy döbbenetemben ott hagynám.

2018. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

Sok álszent...


Annyi meg annyi átverős műsorban bebizonyosodd már, hogy szinte mindenki felveszi és elteszi szemrebbenés nélkül...

2018. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18: Pont ezért írtam, hogy nem tudom. Mondtam már le potyapénzről, de persze közel sem ennyiről. Nyilván nem mindegy az sem, hogy milyenek a körülményeim, mennyire lennék rászorulva. Amúgy szerintem sokan inkább pont azért nem élnének vele, mert átverésre gyanakodnak, ha őszinték akarunk lenni, akkor jogosan.

Egyébként ha szerinted a műsorok nincsenek manipulálva, akkor pont olyan naiv vagy, mint az itteniek álszentek :D

2018. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Felhívnám a rendőrséget. Hozzá biztos nem nyúlnék. A lelkiismeretem nem engedné, h megtartsam. Olyan sztorit meg nem egyet hallottam már, h a becsületes megtaláló visszajuttatta a pénzt, a tulajdonos meg azt mondta, h nem is félmillió volt, hanem 2. Kell a francnak ez a cirkusz.
2018. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!