Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki, hogyan lett sikeres?

Ki, hogyan lett sikeres?

Figyelt kérdés
Miben találtátok meg a boldogságot? :)

2018. jan. 11. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Sikeresnek tartom magam, de még nagyon az elején tartok a dolgoknak. Én a szakmámban lettem sikeres mint vállalkozó.

Úgy hogy tudtam hogy mire van igény én meg kielégítettem. Ráadásul szeretem a munkám.

2018. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

sok pénzben..


ja tényleg a pénz nem boldogit..


akkor utaljátok át az összes pénzeteket a számlámra

2018. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Látom vannak itt frusztrált majmok akiknek az a legnagyobb öröme az életben, hogy lepontozza irigységből azokat akik viszik valamire
2018. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én egyetértek a kettessel és zöldet adtam neki.

De amúgy tényleg lehúzzák itt azt aki sikeres vagy önálló.

2018. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

végülis a két kérdés összefügg.

a boldogság elsősorban mindig a családban keresendő! hiszen ha van aki hazavár akkor is ha keveset keresel, az minden pénzt megér. és támogat és együtt tudtok felemelkedni. mert sajnos ma már egy ember egyedül kevés ha a 0-ról kell kezdeni.(sőt minuszból...)

és itt nem azt értem hogy csinálj egy rakás gyereket, hanem találd meg a társad aki jóban rosszban...

2018. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!