Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha nem tudom mit...

Normális ha nem tudom mit kezdjek magammal? 18/fiú

Figyelt kérdés
Először is 4 éves szakközépbe járok most érettségizek. +1 év lesz az okj, így gépgyártástechnológus leszek és utána pedig munkába kéne állni. Azonban kiskorom óta az az álmom, hogy beutazzam a földet és betekinthessek minden kultúrába és persze gasztronómiába mert hát imádok enni gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Hogyan tudnám megvalósítani az álmomat? És mellette sikeres családi életet élni? Gyakran el gondolkodom az élet értelmén is, ez ennyi idősen normális? 18/F
2018. jan. 11. 20:08
 1/6 anonim válasza:
0%
Szia!En 20 eves vagyok,iden kezdek el eg szakmat,2 sve erettsegiztem es eddig csak elvoltam,elveztem az eletet,neha dolgoztam stb..a parommal lassan osszehazasodunk es venni akarunk egy hazat,utana pedig gyereket akarunk vallalni.En azt tanacsolom neked,hogy vegezzed el a sulid,dolgozz es rakj felre,neha kavarj par csajjal de ne legyel parkapcsolatban,es igy 25 eves korodra lesz akkora onerod,hogy mondjuk egy nyarat vegigutazol a fold barmely pontjara. :)
2018. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy. De ha csak nem nyersz a lottón, vagy nem leszel valami hatalmas fizetésű gépészmérnök, akkor a világbeutazás nem lesz egyszerű.
2018. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beérnem azzal is ha vennék egy túramotort és bejárjam vele Európát, csak mehessek a világba szabadon úgy, hogy senki sem befolyásol, kivéve persze a meló helyet.
2018. jan. 11. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mennél utazni veled tartanék :DD Teljesen normális ilyen korban a szabadságvágy :)

18/F

2018. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amint meglesz rá a lehetőségem mint időben mint anyagilag azonnal írok 😂
2018. jan. 11. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy másik 71% vagyok, nem vagyok skizofrén :D

Én biciklivel szeretném bejárni a világot. Nyár elején indulok egy 2100+ km túrára az ország körül húgommal, utána nyáron meg európát tekerném körbe. Munkám van, de vállalkozó vagyok, így nem kell szabit kérnem, csak kiesne egy csomó pénz arra az időszakra. De a pénz nem minden, ha az ember belefásul a robotolásba.

2018. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!