Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha en egy nyomi srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha en egy nyomi srac vagyok akkor van ertelme probalkoznom lanyoknal vagy inkabb torodjek bele a szingli eletbe?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Jobban jársz ha beletörődsz, magadat kíméled meg felesleges szopás sorozattól.
2017. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Mit ertesz a nyomi alatt?
2017. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozás nélkül nincs siker. Lehet egyedül lenni úgy is, hogy meg sem próbáltad, de mi értelme? Azon agyalni, hogy mi lett volna, ha...? Tegyél magadért! Akkor legalább megadod az esélyt!
2017. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért lennél nyomi? mi a gond?
2017. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem kell nyominak maradnod! Kis önbizalom tuning kell neked, amit legegyszerűbben úgy érhetsz el, ha csinálsz valamit, amiben jó vagy. Festés, programozás, zenélés, sport, versírás, főzés? Ha valami jól megy, legyél büszke rá, és az emberek elismerése majd meghozza neked a kellő önbizalmat - de ha véletlenül nem ismernek el, az se baj, a lényeg, hogy te magad tudd, hogy jó vagy! Az is jó ötlet, ha találsz magadnak új hobbikat. E közben még ismerkedni is lehet. Ha csak otthon ülsz a 4 fal között, és nem csinálsz semmit, nem fogsz barátnőt találni, mert 1. még a létezésedről sem fognak tudni a lányok, 2. nem leszel érdekes a szemükben. De ha már fel tudsz mutatni valamit, ami érdekes és értékelhető (az előbb említett valamilyen tevékenység), akkor már mindjárt más lesz a helyzet.

Mesélj egy kicsit magadról, mi az ami érdekel, amivel el tudod foglalni magad?

2017. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Festés, programozás, zenélés, sport, versírás, főzés?"


És miért jó hogy önbizalma lesz 1-2 speciális dologban? Attól hogy önbizalma lesz a programozásban, még nem lesz általános önbizalma semmivel se több.

A többivel esetleg le lehet venni a lábukról a nőket(zenével főleg), és amikor megvolt pár nő akkor lesz önbizalom.

2017. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne attól függővé tenni az önbizalmat, hogy hány nő volt már meg. Jó hogy nem már strigulákat írtok... Persze az ismerkedést gyakorolni kell, és ha látja, hogy megy ez, akkor abból is lehet önbizalmat meríteni.
2017. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kérdező, hogy nem tudok segíteni neked. Csupán azért jöttem, hogy írásban is hálát nyilvánítsak a #6-nak, aki végre leírta, hogy mekkora marhaság ez az önbizalmas sallangduma! Én a hobbimban viszonylag sikeres vagyok, a hozzákapcsolódó netes közösségben egy közepesen nagy névnek számítok (a lakóhelyemen pedig talán a legnagyobbnak, beképzeltség nélkül mondhatom), és pontosan ugyanolyan frusztrált, magányos és önbizalomhiányos vagyok az élet minden más területén, mint azelőtt. Minimális jókedvet ad egy-egy jól sikerült nap, de meddig? 20 percig? Amíg hazaérek? Egy napig? Igen, aztán kezdődik elölről az egész.


A sok önjelölt megmondóember szerintem egy rákos beteget is lázcsillapítóval vagy C-vitaminnal akarna gyógyítani. Nem, a sikertelenségre nem egy hobbi és nem egy sport a gyógyír, de még csak nem is egy tízperces kedélyjavító "sikerélmény", hanem az, ha végre összejön egy párkapcsolat. Legalábbis ha a párkapcsolat miatt önbizalomhiányos az ember, márpedig ebben a témában ezért. Ha azért önbizalomhiányos valaki, mert nem tud lefutni 10 kilométert 1 óra alatt, akkor arra a sport és az edzés a megoldás; ha azért, mert mindenki visszautasítja egy "bocsi, nem vagy az esetem"-mel, arra nem.

2017. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Kedves 8-as! Én csak bátorkodtam tanácsot adni egy magát nyominak tartó valakinek, akinek már a kérdéséből ítélve sem lehet túl sok az önbizalma. Ettől még nem lettem "megmondóember", de mint nő csak el tudom mondani, hogy én mit tudok értékelni egy férfiban. Ha valamilyen számomra érdekes tevékenységet űz, azt mindenképpen.

El kéne felejteni azt, hogy csakis a párkapcsolatból lehet önbizalmat meríteni. Előbb legyen valamije az embernek, ami miatt érdekes, ami miatt felkeltheti egy nő érdeklődését. Ezután jöhet a párkapcsolat.

2017. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7

Nem kéne, de már így van sajnos. Az általános, élethez tartozó sikerek adják az önbizalmat, főleg az ha van nője a férfinak, esetleg olyan amikor nem réteg, szóval népszerű dolgokban nagy sikere van.

De egy nő által előidézett önbizalomtuningot egy férfinál semmi sem tudja felülmúlni.

2017. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!