Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme próbálkoznom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkoznom egy csajnál akinek rengeteg menő sportoló, ismert ember a haverja, barátja?

Figyelt kérdés

Anyagilag jól vagyok, jó autóm van, saját új lakásom. Nem vagyok ronda, átlagos inkább. Sportos vagyok viszont.


A csajnak rengeteg híres ismerőse van, viszont ő nem celeb, csak egy kedves lány akit mindenki kedvel. Nem egy ribizlit kell elképzelni.

A gondom az, hogy van köztünk szimpátia, viszont én nem vagyok az a nagyvilági, menő arc. Neki a facebook megvan telve és mindet ismeri is, nem csak felületesen, nekem van 90 ismerősöm. Őt a legmenőbb emberek üdvözlik bárhol. Én inkább szürke egér vagyok, nem célom ismertnek lenni, nem az a tipus vagyok. Nekem célom a család meg ilyesmik.

Viszont az előző pasija se volt egy menő gyerek, de hozzám képest azért ismerték. Engem kb senki.


Attól félek miért kellenék én neki amikor menőbb focisták is simán hajtanak rá, mondjuk azt nem tudom miért nem jön össze velük. Miért kéne neki egy szürke ismeretlen valaki? Valamiért csak ismer ennyi embert, ha nem akarna menő lenni nem is ismerne ilyeneket.


2017. jún. 9. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miről beszélsz, meg milyen menő sportoló meg ismert ember a haverja.

Ez valami kitalált sztori lesz...

2017. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előbb írod, hogy: "Anyagilag jól vagyok, jó autóm van, saját új lakásom."

majd: "Miért kéne neki egy szürke ismeretlen valaki?"

Most akkor vagy mégsem állsz olyan jól anyagilag és inkább egy totál átlagos egzisztenciájú pasi vagy, vagy nagyon komoly önbizalomhiányban szenvedsz.

Kvázi a legfontosabb dolgokat hagytad ki, ami alapján mi tudnánk válaszolni?

Hol és milyen lakásod van?

Hány éves és milyen autód van?

Mivel foglalkozol, mi a végzettséged és mennyit keresel?

Ezen információk birtokában mégis, hogy tudnánk segíteni neked?

2017. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nok pont a hozzad hasonlo szolid pasikat akarjak parnak. Probalkozz nala.

N

2017. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Informatikus-programozó vagyok de nem az a geek fajta. Magas vagyok, sportos, jólöltözött, mint sokan mások a szakmában. Fizetésemet nem tudom le merjem írni, mert sokakat kicsináltak már itt miatta. Az autóm német márka, 1 éves, prémium kategória alja. A lakásom másfél szobás, egy 5 éve épült lakóparkban Budapesten.


Nincs nagy önbizalmam de főleg a sportoló menő srácok miatt ebben az esetben. Amúgy volt már pár barátnőm, meg alkalmi is, de főleg a csendesebb, szerényebb lányokat kerestem. A mostani csaj meg tipikus nagyvilági körökben mozog. Ezekért a srácokért akiket ismer odavan az összes nő, minden srác haverkodni akar velük. Én meg egy unalmas alak vagyok, senki nem akar velem haverkodni ilyen körökből, főleg ha kiderül a munkám.


A kiszemelt csaj valóban nagy népszerűségnek örvend, mindenki kedveli. Munkája miatt ismer sok sportolót, hírességet. Ő maga viszont háttérmunkás, nem celeb! Nem tudom elképzelni hogy olyannal akarna lenni aki ismeretlen még a saját szülővárosában is.

2017. jún. 10. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan írd le a fizudat, semmi félnivalód nincs, máskülönben már nem élne gazdag ember. De azt kitalálom, hogy Budai +40 millás lakás, +15-20 milkás BMW/Audi/Merci. Semmi köze a szakmádnak a csajozáshoz, sőt a programozó mostanában a legmenőbb szakmák egyike. Nyugodtan vedd a bátorságod és próbálkozz be a csajnál. Simán lesz esélyed. Egy sportoló semmivel nem ér többet nálad, tök mind1 hogy mennyire ismert. Nem az számít. A lényeg, hogy te is jól nézel ki és komoly egzisztenciád van. Az is lehet, hogy bukik az okos/tanult pasikra. A sportolókról márpedig ezt nem lehet elmondani. :P
2017. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amit írtál az azért sok, de majdnem, inkább lefelé kerekítsük. Meg fogom próbálni a dolgot, de akkor is hihetetlen számomra, hogy olyan valaki aki a társaságok középpontja, majd összejön valakivel aki introvertált személyiség és alig vannak ismerősei. Szerintem pofáraesés lesz, de megér egy próbát mert nagyon kedves, aranyos csaj!
2017. jún. 10. 11:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Hagyom inkább. Egy unalmas pasi úgysem tudna boldoggá tenni egy társasági, pörgős lányt. Kár rabolnom az idejét. Azért köszönöm annak aki segített!
2017. jún. 12. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Besz**ok, komolyan! Tele vagy pénzzel, szép autó/pesti lakás, napjaink egyik legmenőbb/legfelkapottabb iparágában dolgozok kőkemény fizuért és az okos emberekkel kapcsolatos sztereotípiára rácáfolva még vonzó is vagy (magas, jóképű, sportos). Ez együtt tökéletesen alkalmas, hogy a legmenőbb csajok is szóba álljanak veled. Onnantól meg már csak a személyiségeden múlik. Öregem, te aztán nem kicsit vagy kishitű! Ha mindenki így gondolkodna, mint te, akkor 80-90% körül lenne a szűz pasik aránya. De ha neked ez így jó akkor nyugodtan dagonyázz a posványban (bocsának az erős kifejezésért, de nevetséges a hozzáállásod), és hagyd, hogy akkor majd valami tipikus kipattintott, IQ harcos, szakmunkás "keményjani" vegye a bátorságot és lenyúlja a csajt előled, ha már ennyire be****i alak vagy.
2017. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt pedig elfelejtettem írni, hogy egy gazdag pasi sosem unalmas! Ha már eljutottál odáig, hogy egy prémiumautót vegyél, akkor már sima ügynek kellene lennie, hogy a csajt meghívd valami drága/menő helyre vacsorázni vagy elvinni egy nagyon elit helyre. Minden esetben méltányolni fogja. Hacsak nem vagy egy tipikus gazdag sóher (aki azt sem tudja mi az az étterem, meg wellnesshétvége, mert a 4 fal között éli az életét) és gőze sincs a szórakozásról/boldogságról, akkor nem kellene aggódnod. Ennyi idősen tudhatnád, hogy pénzzel a legunalmasabb pasiból is szuper személyiség válik. Csak fantázia kell, hogy hogyan költsd el a csajra.
2017. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond, hogy nem tudnám elhívni vagy elkápráztatni (nem stílusom pénzzel felvágni). Nem alkalmi kapcsolatokat keresek és nem tudom elképzelni hogy abból a "menő" életstílusból hosszútávon jól érezné magát egy olyanban mint az enyém. Neki az élete része, hogy menő helyekre jár, kávézókba-bárokba, hétvégén se áll le. Nekem lassabb az életritmusom, nem ilyen nagyvilági. Szinte biztos hogy súrlódáshoz vezetne hogy nekem alig vannak barátaim, neki meg rengeteg. Nem is tudom hogy jönnék ki azokkal az emberekkel. Nem nézem le őket, de nem az én közegem, nem tudok velük miről beszélni általában, az ilyen emberek sem szoktak kedvelni engem. Már többször próbáltam barátkozni pl focistákkal, de nekik bulizós témáik vannak, nekem meg inkább komolyak.

Amúgy nagyon jól kijönnénk a csajjal ha nem lenne ez a társadalmi nyomás vagy minek nevezzem. Nem hiába lettünk jóban. Nekem az az elképzelésem az életről, hogy lenne egy feleségem, gyerekeink, velük mennénk állatkertbe, ide-oda. Tipikus "unalmas" családi élet. Nem tervezek bulikkal és menő emberekkel. Nekem a legjobb buli egy szép helyen kettesben borozgatni, esetleg egy baráti párral.

2017. jún. 13. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!