Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmilyennek érzem az életem....

Semmilyennek érzem az életem. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Ez tenyleg nem tinihiszti, egyszeruen nem ertem, hogy az en eletemnek mi ertelme van.

Csunya vagyok, ketszinu emberekkel vagyok korulveve, csaladom sznob es irritalo, fiukat nem nagyon erdeklem, baratokbol nincs sok, nincs kulonosebb tehetsegem semmihez, es meg okosnak se vagyok mondhato. Egyszeruen utalom magam, az eletem, es minden heten legalabb egyszer sirok. Jovore jon az erettsegi, utana meg HA bejutok, akkor egyetem es meg nehezebb lesz minden. Egyetlen egy olyan baratnom van, aki meg tud nevettetni meg akkor is, ha sz*r kedvem van, de mar 1 eve 460 km-re lakunk egymastol (o koltozott el).

Minden hetvegem arrol szol, hogy telefonozok es tanulok. Senki sem szokott hivni mar jo ideje talalkozni, es egy csomo emberrel mar nem is vagyok nagyon beszeloviszonyban, akivel eddig kb minden nap beszeltem.

Teljesen befasultam, kicsit mintha kezdenek depresszios lenni, amit eszre is vett par osztalytarsam.

Mit tegyek? Az lehet hogy csak ugy magatol elment az eletkedvem naprol-napra?


2018. jan. 13. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ez nem semmilyen, hanem átlagos.

a legtöbb embernek pont ennyiből áll az élete. mások maximum azért tűnnek érdekesebbnek, mert magukra eröltetik a divatosabb hobbikat, tevékenységeket.


nekem sincs senkim, én dolgozok, és szeretem csinálni. most itthon vagyok hétvégén, és unatkozok. ez van, de inkább elviselem ezt, mint hogy azon görcsöljek, hogy mi az, amit tudnék csinálni.

2018. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan ezt érzem fiúként, ha gondolod beszélgethetünk privátba hátha jobb kedvünk lesz vagy segít valamennyit
2018. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is írhatsz ha gondolod, tapasztalatból tudom, hogy olykor egy kia beszélgetés is rengeteget dobhat az ember hangulatán.
2018. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
ha 17/F lenne, már nem tobzódnátok ennyire, hogy segítsetek rajta egy kis beszélgetéssel...XD
2018. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
A 460 km-re elköltözött barátnőddel vedd fel minél gyakrabban a kapcsolatot webkamerás chat segítségével. Elős lépésnek nem rossz.
2018. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!