Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A teljes kimerülés szélén...

A teljes kimerülés szélén vagyok testileg, szellemileg, anyagilag. Nem láttok kiutat. Hogy segíthetnék magamon?

Figyelt kérdés

Testi: rendszeresen gyenge vagyok, aluszékony, fáj a bal kezem és a bal lábam, van amikor szédülök, étvágyatalan vagyok,

Szellemi: nem tudok gondolkodni, reakcióidőm lelassult, nincsenek terveim és céljaim, nem érdekel semmi.

Mindezek mellett anyagi gondjaim is vannak amely csak ront az összeképen. Minden amibe belevágtam az utóbbi 8 évben félrecsúszott és sikertelen lett. Teljesen kivagyok.



2018. jan. 15. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kor / nem?
2018. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akarni kell. Ennyi. Viszont azt senki nem fogja tudni helyetted megcsinálni.
2018. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban célokat kéne keresni, mert ha nem motivál semmi, akkor nagyon könnyű egyre fásultabbnak lenni. Meg lehet nem ártana elmenni dokihoz.
2018. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a gyenge vagyok, fáj a kezem fáj a lábam, engem egy kicsit megijeszt!

Először Menj dokihoz, bár bem hiszem higy valami bajod lenne.

Szerintem csak eleged van , és belefáradtál az életedbe.Nekem is vannak ilyen napjaim.De a lényeg hogy csak pihenésre van szükséged!

Én azt tanácsolom hogy vegyél ki egy hét szabit és alaposan gondold át ezt az egészet.Van hogy nem segít egy éjszaka,hogy óh, majd holnap úgy is jobb lesz...

De mindegy is .Én a helyedben átgondolnám ezeket a szabadság alatt.Esetleg elmennék valami fürdőzős meg wellness hétvégére.De ha nagyon nem futja rá akkor kirándulni is mehetsz a hegyekba(kinek mi a kikapcsolódás és a pihenés)😊

Mindenből van kiút!!

2018. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

26 èves nő vagyok

Nem tudok elmenni szabadságra, mert a 93 éves hozzátartozóm ápolom mindennap 24/7. Nem ágyban fekvő beteg és valamennyire ellátja magát, de sokat kell mellette tenni.

2018. jan. 15. 16:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egyszer csak összeesem és a kórházban ébredek vagy meghalok.. Az ereim is fájnak a kezemen amit nem értek mi okozhat.
2018. jan. 15. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A bal kézben és bal lábban jelentkező fájdalom aggodalomra ad okot. Esetleg nem zsibbad? Jó lenne felkeresni egy orvost, és kérni egy kivizsgálást, mert lehet egy betegségtől vagy ilyen állapotban. Most viccen kívül, amikor említetted, hogy fáj a bal karod, bal lábad, valamint fáradékony és gyenge vagy, egyből valami agyi problémára gondoltam. Tényleg menj el orvoshoz.
2018. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen zsibbadt ès màr napok òta..Nem tudom mitöl lehet
2018. jan. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!