Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a hivatáso...

Hogyan találjam meg a hivatásom/szenvedélyem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresem azt amiért megszülettem.Szabó Pétertől hallottam először erről.Én nagyon szeretném megtalálni szenvedélyem.Sok ismerősöm már megtalálta,de nekem fogalmam sincs róla,hogy mi az.Azt olvastam,hogy az erősségeimet kell megtalálnom.De hogyan?Segítene valaki ebben?

2018. jan. 16. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami érdeklődési köröd csak van, csak sejted mi érdekel...

Én amúgy home made meg craft videókat néztem youtube on és nekem fel se tűnt, egy házibulin kérdezte haverom, hogy nekem hogyhogy csak asztalosos videókat ajánl youtube... így fogalmazódott meg bennem, és tanultam asztalosnak, nem bántam meg, imádom csinálni.

2018. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem megtalalni kell, hanem kifejleszteni.
2018. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy élnél és mit csinálnál ha nem számítana a pénz? :D
2018. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó


Ezt a kérdést nap mint nap felteszem magamnak.Az első válaszolónak nagyon tetszik a válasza:)

2018. jan. 17. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!