Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fogyasztok egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogyasztok egyáltalán alkoholt, nem cigizem, és egyéb káros szenvedélyem sincsen, akkor én unalmas férfi vagyok a nők számára?

Figyelt kérdés
F/27
2017. dec. 10. 10:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a páromra is jellemzők, de nem unalmas ember.


Az a baj, hogy igazából fogalmad sincs mi a baj veled, a sötétben tapogatózol. Ettől normális nők szemében nem leszel unalmas.

2017. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nálam alapból pont az kizáró ok, ha valaki cigizik, vagy egyéb káros szenvedélye van. Alkalmanként viszont nem értem, miért ne lehetne alkoholt fogyasztani, de persze nem lenne kizáró ok az, ha egyáltalán nem iszol. Sokkal jobb, mintha minden hétvégén piálnál.

21L

2017. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem kellesz a nőknek, mert ostoba vagy. Ebből a kérdésből ez tökéletesen látszik. cheers
2017. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
27 èvesen már lekèstèl erről. Ez a baj.
2017. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a (káros) szenvedélyeitől lesz az ember izgalmas vagy unalmas. Érdekes személyiség attól leszel, ha van hobbid, tágas érdeklődési köröd, műveltséged, társaságba jársz, nem csak otthon punnyadsz a tévé/internet előtt. Unalmas ez utóbbi esetben leszel. Ez teljes egészében független a dohányzástól-alkoholfogyasztástól, lehet valaki rendszeresen cigizik és sörözik este magányában a gép előtt és olvassa a gyakorit, mégsem lesz tőle kevésbé unalmas.
2017. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

#5


A műveltséget pont leszarják sajnos. Az számít inkább, hogy ki mennyire "bulizós" meg mennyire van ideje-pénze mindenféle utakra, programokra.

2017. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Ettől még nem biztos, de az alkohol, és cigi tényleg menő a nők szemében. Nem véletlen, hogy alig van mostanság nem dohányzó fiatal nő, és az ún. "bulikázás" is nagyon népszerű.
2017. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem, a párom sem dohányzik, nincs karos szenvedélye és alkalmanként sem iszik - ahogyan én sem. Abszolút nem unalmas ember, épp ellenkezőleg, a legcsodálatosabb, akivel valaha találkoztam. :)
2017. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Elég szomorú ha csak azokat a nőket veszitek észre akik cigiznek, isznak, bulikáznak... Pont hogy belőlük van kevesebb, mint az ellentétükből. Plusz attól senki nem lesz rossz ember, ha néha megiszik egy pohár bort baráti társasággal. Ugyanígy lehet ellenszenves az, aki soha nem iszik alkoholt és lenéz mindenkit, aki viszont igen.


Amikor ilyen kommenteket látok, úgy örülök, hogy az én környezetem normális emberekből áll, és nem találkozok a való életben olyan emberekkel, mint akik itt megfordulnak.

2017. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs összefüggés s általánosítasz.
2017. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!