Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanulás közben állandóan...

Tanulás közben állandóan kaparom az arcom/fejem/mellkasom vagy a hátam. Emiatt tele vagyok pattanásokkal. Mit csináljak? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Ha nem kaparom akkor meg ideges leszek és nem tudok odafigyeni
2018. jan. 19. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Önuralom!!! (Hallottad már ezt a szot? Érted mit jelent?)
2018. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megértem, nekem is vizsgaidőszak, ráadásul egy elég komoly vizsgám lesz


esetleg valami nyugtató?

vagy stresszlabda/plüss, akár házi készítésű, amit nyomkodhatsz, gyürködhetsz tanulás közben is?


javaslom még, hogy szünetekben mozogj kicsit, ugrálj, ha van időd, menj el kocogni, vagy iktass be 15-20 perc intenzívebb mozgást a szünetekben (ha tartasz)

2018. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
A stresszlabda jó ötlet vagy igazából bármi amit izélgethetsz a kezeddel. Én amikor leszoktam a körömrágásról, akkor pótlásként szintén elkezdtem kapargatni meg enni a tollat, úgy szoktam le hogy valami mindig volt nálam amit csesztettem.
2018. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hallgass a kettesre és nyugtatózd be magad....nektek már ahhoz is gyógyszer kell, hogy elolvassatok egy könyvet :D :D

Már kiírtad ezt a hülyeséget korábban is, akkor is elég zagyva volt. Kicsit zakkant vagy, ennyi.

2018. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!