Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy barátnőt, mert tombolnak a hormonjaim és már vágyom egy aranyos barátnőre:D Soha nem volt még barátnőm, sőt nem is szoktam annyira lányokkal beszélni. Meg szeretném törni ezt a jeget, úgyhogy próbálok ismerkedni nekem szimpatikus lányokkal. Csak az a baj, hogy nem tudom hogyan csináljam ezt. Sajnos közelemben nincsenek szakkörök, így ezek kizárva vannak. Tudnátok némi tippet adni? Melyek azok a nyilvános helyek, ahol az értelmes és komoly(korhoz képest) lányok vannak? Plázában eléggé csekélyek az esélyeim, főleg egy eléggé félénk és gátlásos vagyok az új emberekkel. Ha esetleg van ötleted, kérlek írd le.Nagyon megköszönném :D

2018. jan. 21. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt. Mármint az itt alatt az oldalt értem, nem magamat :D Bár velem is ismerkedhetnél, csak szerintem túl fiatal vagy hozzám :)

Vagy sok tizenéves szokott még anotalkon is beszélgetni, igaz, elég sok gyökér van ott, de én ott ismertem meg a volt barátomat, szóval semmi sem lehetetlen :D

2018. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anotalkon érdekes a szitu, sok perverz alak van, ami taszít. :'D A másik meg, hogy ott próbáltam értelmesen beszélgetni, de vagy az volt, hogy ott hagytak, vagy olyanok voltak, akik ennyit tudtak válaszolni: aha,igen,jaja. Persze szerencsére találkoztam olyanokkal, akikkel tartalmasan beszélgettem és sikerült poénkodni :D De valahogy az Anotalkot kilőttem, nem nekem való. Ezen az oldalon nem hinném, hogy próbálkoznék ismerkedni, mivel azt se tudom hogyan lehet emberekre írogatni. A másik része, hogy lehet hazudnak az emberek magukról stb. Valahogy az internetes ismerkedés nekem nem a favoritom, de nem ítélem el, mert már sok embert összehozott.
2018. jan. 21. 01:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg társaságban,nincsenek barátaid, osztálytársaid? Menjetek sètáljatok keressétek más korodbeliek társaságát,ha barátokkal mèsz nem olyan"ciki"más társaságból megszólítani egy lányt,de van rengeteg közössègi rendezvèny is ahol lehet ismerkedni..
2018. jan. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!