Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik kimentek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 19:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem menőznek vele, akkor oké, elfogadom a döntésüket, és azt gondolom, hogy jól tették.
2018. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hagyjuk már ezt a támogató család dumát. Könnyű annak, akire főznek, mosnak és a fizetését félre teszi, neki is csak megszületni volt nehéz. Én 14 éves korom óta egyedül élek, háztartást vezetek, főzök, mosok magamra. Volt elég bajom, most 24 vagyok és az állítólagos magyar átlagkereset kétszeresét keresem, mindezt önerőből értem el. Nem ríttam, hogy szar a kormány, szarok a bérek, nincs munka. Megnéztem, hogy milyen szakmára van szüksége az országnak, kiképeztem magam és tessék, itthon is lehet pénzt keresni. De menjenek csak minél többen, annál jobb lesz az itthoniaknak. Nincs lehetetlen, csak a sok rinyáló, kifogást kereső, semmire való tehetetlen. Jó helyen vannak ott ahol vannak valami hoki gyárban, az aztán élet cél. Abból is csak vegetál, mert egzisztenciát a külföldi minimálbérből sem épít! Nem ríni kéne, hanem cselekedni és akkor nem kellene elhagyni az országot.
2018. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

"De menjenek csak minél többen, annál jobb lesz az itthoniaknak."


Már így is rengetegen kimentek még sem érzek sz*rt se hogy emiatt mennyire jobb lenne. Még mindig egy szarfészekben élünk.

2018. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
Azt hogy, nem normálisak ok több a fizetés de béna munkád lesz és te leszel a kivüláló mindenhol hiába beszéled a nyelvet.
2018. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#12 De nem mindenkinek lehet az a munkája mint neked.


#14 Semennyire nincs igazad...Nem mindenki mosogatónak,takarítónak megy ki. A kiközösítés sem igaz. Számtalan ismerősöm él Ausztriában,és többen találtak kint barátokat, sok hölgy párt is.

2018. jan. 22. 00:00
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

tegnap 20:15


mi nem ríttunk, hanem cselekedtünk. és leléptünk. azóta jó munkánk van, jó helyen lakunk. nincs annyi primitiv irigy depresszios frusztralt ember, mint otthon. nem roskadazo hazakat latok es katyuval teli utakon kozlekedsz, meg szeteso buszokat, metrokat latsz...

2018. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját döntése. Én őszintén tudok örülni, ha olvasok egy jó történetet a Határátkelőn, hogy valakinek bejött a dolog és jól él. De ugyanúgy szintén örülök, ha azt írják, hogy hazaköltöztek és itthon is szintén megtalálták a számításukat. Én receptre írnám a külföldre költözést (legalább 4-6 hónapra) mindenkinek. Kevesebb frusztrált ember lenne itthon, mint például a 12-es.
2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
a külföldi álom fizetések sem úgy esnek a markodba, ahogy képzeled. először is ,ha jobb munkát akarsz ott is sokszor 12 órát kell dolgozni és minden nap vagy heti 6 napot, van ,hogy éjszakánként és túlórázni is kellhet, hogy eltartsd magad, ami azt jelenti ,hogy 16 órát dolgozol, mire eljutsz a munka helyre az is plusz idő és nem lesz időd magadra, alszol 1,5 órát, ha alszol és mehetsz vissza ez is megeshet. ha szórakozni meg porschét venni akarsz, akkor hamar ki fogsz ábrándulni, mert ott keményen kell dolgozni
2018. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18-as ne írj butaságokat! Senki nem írt arról hogy kimegy az ember és minden rögtön az ölébe hullik... Másrészt látatlanban ne beszélj jó? Mondom sok ismerősöm él kint, nem mind 12 órázik,az a munkahelytől függ hol mennyi a munkabeosztás és a fizetés is... Van aki 9 órát,van aki 8,van aki 12 ne beszélj mások nevében!
2018. jan. 22. 16:52
 20/21 anonim ***** válasza:
csak ne írtál volna privátba nem minősíteném ,hogy milyen stílusban és akkor talán hihető lenne az ész osztogatásod. mellesleg te tetted fel a kérdést én arra válaszoltam, ha fájt sajnálom
2018. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!