Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Korombeliek (14-15 évesek) ti...

Korombeliek (14-15 évesek) ti gondolkoztatok már azon, hogy pár év múlva kimentek külföldre?

Figyelt kérdés
Én németet tanulok, és 19-20 éves korom körül (ha akkor is ilyen lesz a gazdasági helyzet M.o-on) szívesen kimennék Ausztriába vagy Németországba. Ti már gondolkoztatok ezen?
2015. márc. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Lassan 9. éve tanulom az angolt. Szeretnék magasabb szintre lépni, emiatt különtanárhoz is rendszeresen járok. Középsuliban felveszem a németet is. :)

14/L

2015. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Franciországba szeretnék kimenni zenésznek :) Csak még nem tudok franciául :( Az iskolába az angolt tanuljuk heti 5 órába mellette gitározni járok. Alig van időm, de ha van is nagyon fáradt vagyok :(

14/L

2015. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam már rajta. De nem szeretnék örökké kint maradni, gyereket már itthon vállalnék szívesen. :)
2015. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még szééééép, hogy! :D Tanulom az Angolt, Japánt, Koreait, valahova csak kijutok, nem!? :D
2015. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még*
2015. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!