Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki mesélne vicces vagy...

Valaki mesélne vicces vagy ciki történeteket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdd el aztán bekapcsolódunk .
2018. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fizess érte.
2018. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te is.
2018. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ti is
2018. jan. 22. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mik ezek bakker XD ⬆

Na jó, akkor majd én. Suliból mentem volna haza, az osztályunkban a takarítőnő szedegeti a szemetet, egyszercsak kérdezgetni kezd. ,,Hol voltál? Kivel voltatok?" Fene tudta, hogy fülhallgatóval telefonál... Én kicsit idegenkedve, de azért szépen felelgettem neki amíg le nem állított, hogy nem hozzám beszél.

De ez csak 1 a sok közül és ez még a vállalhatóak közé tartozik ;)

Na de most már igazán írhatnátok ti is.

2018. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nutella tökös volt. Nekem annyi van, de most mondok egy lightosat. Egyszer magassarkúban sétáltam az utcán szoknyàban, mikor is egy munkàs csapat elkezdete a szokàsost. Én erre elfordítottam a fejem és akkorát estem ott az utcán előttük...
2018. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy egyik barátnőm bemutatott a haverjának, és aznap elkért valamit az asztalról, mert Én közelebb voltam hozzá. Aztán mondta, hogy „Köszönöm.” Én meg válaszoltam neki, hogy „Semmi baj, jól vagyok.” (Nem is értem hogy ez hogy jött xdd). Furcsán nézett rám, aztán elkezdtem nevetni, mert elég furcsán éreztem magam, főleg hogy alig ismertem meg minden... Lehet nem tűnik cikinek, de akkor az volt, ma már inkább vicces.
2018. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!