Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden orvos elfogad hálapénzt?

Minden orvos elfogad hálapénzt?

Figyelt kérdés
Ha adunk pènzt az orvosnak mivel csinál többet? Azt vettem èszre az embereken átsìklanak ,keresztülnèznek olyanok vagyunk mint egy tárgy.

2018. jan. 22. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Álzalánosítani nem lehet. Èn nem adtam. Ennek ellenère odafigyeltek rám. Lehet, szerencsèm volt a dokival.
2018. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb igen, de találkoztam már nem egy kivétellel.

Az sem mindegy, hogy utólag elfogadja-e, vagy előre elvárja.

2018. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik fogadja el.
2018. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem mind. Próbálnál meg különben is évtizedeken keresztül olyan stresszben élni mint ők, nevetséges fizetésért életeket menteni és emellett még mindenkivel kedves lenni és a sokszor baromságokat hallgatni nap mint nap.
2018. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

nem mind. de aki megérdemli, annak szívesen adom.

néha zavarban vagyok, és azért nem adok. pl. jóképű férfinak nem tudtam odaadni (nő vagyok).

2018. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Itt nem dönthetnek ha nem fogadja el rá szállnak a többiek.Én ha kérnének semm fizetnék mert ennyi erővel nem adózok és elmegyek magán rendelöbe ha az állam ennyire nem foglalkozik az emberekel hogy, káros szokást megoldja.
2018. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én olyan kezelésért adtam egy tizest, ami magánrendelőben 300 ezer. azért vannak különbségek.
2018. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Csak Magyarországon van hála pénz más helyeken nem kérnek emberek nem kiszolgáltatott sérült embereken kel gazdagodni az alap ellátásért amiért már fizettél.Sokan nem is fogadnák el csak régen megmarat kommunista orvosok erőltetik rá mindenkire.Meg az orvosokat nem kel sajnálni szerintetek ha megcsinálta az egyetemet akkor mennyi idő egy jó fizető szakmát ki tanulnia neki amiből vállalkozhat a kórház mellet.A hálapénzt adjátok a rászoruló hajléktalanoknak.
2018. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
kedves utolsó..minimum 6 év az egyetem után a rezidensképzés és onnan még egy 5-10 év hogy emberszámba vegyenek. erről ennyit
2018. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Az ok de én nem fogok diplomás embereknek pénzt adni állása is van csak keveset fizet.Elöször azokon kelene segíteni aki iskolát semm végzet vagy hajléktalan.Ha valaki orvos az legaláb tisztában van a lehetőségeivel de másik kettö még ezzel sincs tisztában.
2018. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!