Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden orvos elfogad hálapénzt?

Minden orvos elfogad hálapénzt?

Figyelt kérdés
Ha adunk pènzt az orvosnak mivel csinál többet? Azt vettem èszre az embereken átsìklanak ,keresztülnèznek olyanok vagyunk mint egy tárgy.

2018. jan. 22. 21:05
1 2
 11/13 szenes43 ***** válasza:
100%
Bevitt a mentő befulladással a Korányiba.Egy hétig bent voltam és az a kedves intelligens doktornő aki kezelt bizony visszautasította a borítékot. Azt nem tudom más doktor vagy doktornő hogy csinálja de ott a kórterembe voltuk hatan ott biztos nem fogadta el senkitől. Bármit kérdeztünk mindig volt pár perce és elmagyarázta érthetően a diagnózist és egyebeket.
2018. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt úgy mondod 2-vel ezelőtti válaszoló mintha a diploma valami kiváltság lenne és a diplomások nem tettek volna rengeteget azért, hogy megszerezzék...
2018. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mágenheim doktor nem fogadja el, sőt még ő ad a szegényeknek :=)
2018. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!