Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? TÖBBI...

Hogyan mondjam el neki? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm külföldön tanul tovább fél évig, és arra a fél évre odaadta nekem az albérleti szobáját, hogy addig én lakok itt, ezzel levéve róla azt a terhet, hogy fizesse a szoba díját, úgy hogy ő nincs is itt. 3 hete költöztem fel, de sajnos történtek dolgok. 1. Nem igazán jövök ki a 2 lakótárssal, nem szólnak hozzám. 2. passzív félévre váltok és otthon szeretnék addig dolgozni. Meg kellene neki mondanom,hogy mégsincs szükségem a szobára. De ezzel ő tett nekem szívességet és nem szeretném megbántani,viszont ha itt kezdek el dolgozni elmegy az összes fizetésem a szobára és szeptemberre szükségem lenne pénzre az egyetemre. Hogy mondjam el neki, hogy mégsem kell a szoba és haza szeretnék költözni?
2018. jan. 23. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pont ezeket mondd el neki
2018. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előző írta.

Mondd meg neki ugyanezt. Biztosan megfogja érteni.

2018. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!