Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el az igazat?...

Hogyan mondjam el az igazat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, hogy miondjam el haveromnak, az igazat a koromról és ilyen stb. azt hiszi hogy 13 vagyok, deee ez nem igaz, sőt az se igaz hogy 7.-es vagyok. Azért sikerült az egész ilyen szarul az életem, mert elsőben nem tanultam aztán másodikban sem, anyukád vert álandóan ezért áthelyeztek apámhoz ott folytattam mindent. Amikor átmentem akkor semmit sem tudtam, mert segg hülye voltam, hát akkor nem tanultam. Azt az évet újra kellett kérni mert megbuktam volna. Aztán újra másodikba mentem, és ott is sz4r voltam, de pótvizsgásztam, és 3-ra sikerült. Jóh 3.-ban jó voltam matekból 5-ös, de aztán hülye fejemmel át kellett mennem egy rosszabb iskolába. Jóh átengedtek egy matek 2-el, nos itt is vagyok ez az évem se bisztos, de viszont az ovódába 1 évet visszamaradtam. Ezt senkinek sem merem elmondani, mert félek hogy azt mmondja: -Ilyen szar életű kis hülyegyerekkel én aztáááán nem foglalkozom!


Köszönöm előre is a válaszokat! (ÉRTELMESEKET PLS!)



2017. febr. 13. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog másként kezelni, mint eddig. Mégis miért tenné? Te attól még ugyan az maradsz akinek megismert. Csak bátran hozd fel a témát, minden rendben lesz, megfogja érteni. Ebben biztos vagyok. Sok sikert! :)
2017. febr. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolod, érdekli a kormot, ha megmondod róla az igazat?
2017. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 megpróbálkozom :D
2017. febr. 14. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyes! Első voltam. :)
2017. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmm nem fogadta rosszul :D
2017. febr. 16. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!