Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek nincs pénze, miért van...

Akinek nincs pénze, miért van kirekesztve, lekorlátozva? Hogyan törjön ki?

Figyelt kérdés

Napjainkban sokan csak azt nézik, hogy kinek van drágább cucca, telefonja. (Leginkább a kamaszokra gondolok.)

Több éve szeretnék egy blogot és egy youtube csatornát.

Tecnikailag eddig nem álltam azon a szinten. Végre sikerült beszereznem egy gépet, ami bár használt, de a vágáshoz elengedhetetlen. A problémám az, hogy a telefonom túlmelegszik, az alkalmazások leállnak, és a teló is kikapcsol. Ma több mint 3 órán keresztül próbáltam felvenni egy videót, (A telefonommal.) de sajnos nem sikerült.... Van egy nagyon jó DIY valentin napi ötletem. Hogy törjön ki a fiatal pályakezdő. (Munkalehetőség is alig van, ha netán mégis munkatapasztalat nélkül sehova sem vettek fel.) Elkeserítő. Az ember nem tudja azt csinálni, amit szeret, és szívesen átadná másoknak a tudását...

A meg nagyon bosszantó, hogy ott vannak azok a fiatalok, akik alá tolják a pénzt... és hülyeséget csinálna... és az a legfontosabb nekik, hogy a hétvégi buli meglegyen... Tisztelet a kivételnek.


Mit csinálhatnék, hogyan törjek ki?


A blogot, és a csatornát elkezdtem. A videók felvétele rengeteg idő volt.

A tegnapi videóm: https://www.youtube.com/watch?v=PrQ2Jbe6dxw&t=96s 15 megtekintés...



Persze nem vagyok profi, és a jelenlegi technikával csak ilyen videót tudtam csinálni.. A mai videóban már beszélni is akartam....,de a telefonom sajnos nem engedte... ( illetve, nagyon torzítja a hangot, nem jó a minősége...)


Szerintetek béna? Megéri csinálni, vagy hagyjam az egészet?


Senkit sem akartam megbántani, vannak kivételek. Ne vegyétek magatokra.


Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 24. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez kar volt, sajnalom :( Pedig fel lehetett volna futtatni.
2018. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkakereséshez is annyi kitartásod van, mint amennyi a csatornádhoz volt, akkor nem csoda, hogy nem tartasz sehol. Tudod Te, hogy engem hányan fikáznak a neten a mai napig? Sokan. Van olyan videóm, amit 340 ezren láttak. 10+ ezer feliratkozóm van, de azért az jó érzés, mikor a hazámtól 1700 kilométerre felismer valaki és elmondja, hogy sokat segítettem neki és hálás ezért. Neked nincs kitartásd, a YouTube pedig csak hobbi, aki abból akar megélni, annak általában izzadság szagú a videója.
2018. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%

Légyszíves tedd vissza. Én nagyon kíváncsi vagyok rá. A gonosz emberek miatt ne tedd.

Tudod just a few people. :-):-)


Jelenleg én is átmeneti fázisban vagyok. Munka stb. Tényleg kíváncsi lettem volna

2018. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

El sem kellett volna kezdened a youtube-ot, ha ilyen könnyen feladod/kitörlöd...

Nagyon kemény munka felépíteni egy sikeres csatornát, sok kitartás kell hozzá és befektetést is igényel. Ez kezdetben kizárólag hobby lehet, sőt, lehet, hogy örökre csak az marad. Fél éve tettem fel az első videómat. Amit kerestem a csatornával: 0 ft. Ez egy év múlva is így lesz. Azonban szeretek videózni jelenleg és nem bánnám, ha tényleg befutna egyszer. De ha nem fog, azt is elfogadom.


Munkakeresésnél is fontos egy erős hit magadban. El kell hinned, hogy igenis akarhatnak téged. Attól, hogy tapasztalatlan vagy még lehetnek olyan tulajdonságaid, ami miatt érdemes lenne téged választaniuk. Ezt emeld ki és mutasd meg már jelentkezéskor vagy az állásinterjún.

2018. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!