Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, kirekesztve érzem...

Mit tegyek, kirekesztve érzem magam?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdődött el az osztályban ahol sok lány volt és velem együtt 4 fiú. 2 részre voltunk osztva néha az idegenyelvi órák miatt, így pont 2-2 maradt a fiúk állása. De félévkor jött még egy srác a másik csoportba így már hárman voltak én haverommal meg ketten.Ezért év vége felé kialakult hogy a 3 fiúból egy átjárt hozzánk és hárman lettünk. Tavaly tök jól elvoltunk, viszont az új tanítási év kezdetekor (később érkeztem) már úgy ültek hogy én maradtam egyedül ráadásül már csak elöl volt hely, így nem értettem az órán a poénokat és szünetben se nagyon tudtam beszélni a két sráccal.

Néha úgy érzem ki vagyok rekesztve a srácoktól mert pl tavaly volt egy buli amire minden fiút hívtak csak engem nem. Meg facebookon is láttam kiírást hogy haverok azt én nem voltam ott csak a 4 fiú. Most meg kirándulni megyünk az osztállyal és ott is az egyik srác pár lány és a másik 3 fiú nevében beszélt. Meg néha küldenek egymásnak vicces videót és én nem értem miről van szó, meg néha úgy beszélnek hogy ne halljam vagy ezt lehet csak beképzelem. ezenkívül vannak "csoportok az osztályban fiúklányok vegyesen és abba se nagyon "hívnak". Kösz annak aki elolvasta.



2013. szept. 5. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nálam is így van. Mindig úgy ulnek hogy maradok egyedul.

Ellopták a haverod.

Lopd vissza vagy keress új haverokat.

16/F

2013. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég szar ügy, nemtom milyen lesz a kirándulás.
2013. szept. 5. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem kezdeményezz. másképp nem fog változni a dolog.
2013. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Chaten megvolt. Meg majd a kiránduláson próbálok.
2013. szept. 5. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyéb ötlet valakitől? (a közös sport sajnos nem jó mert már le vagyok igazolva)
2013. szept. 5. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én még nem voltam ilyen helyzetben...viszont szívesen szerzek új barátokat. Én mindig mindenkivel kedves vagyok...akkor is ha pl meg sem érdemli, és rájön, hogy hoppá ez a csaj tök jófej...mindig érdeklődök, próbálok bekapcsolódni a beszélgetésekbe persze nem tolakodóan. Ha nem is életre szóló barátságok ezek, de legalább nem vagyok elveszve...Találd fel magad! Menni fog hidd el, én is voltam elkeseredve barátok miatt...de nem adom fel :)
2013. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. szept. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!