Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képesek lennétek megutálni...

Képesek lennétek megutálni valakit pusztán pletykák miatt?

Figyelt kérdés
Ha rossz dolgokat pletykálnak valakiről, viszont semmit nem tapasztaltatok még belőle, semmi rosszat nem láttatok tőle
2018. jan. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben az emberek nem hisznek el minden hülyeséget, amit hallanak, szóval ha az illető amúgy normális, akkor ennyi miatt elég valószínűtlen, hogy megutálják. Persze függ attól is a dolog, hogy kik pletykálnak; pl ha valaki a közeli barátainak mondd valamit egy majdnem ismeretlenről, akkor valószínűbb, hogy hisznek neki...
2018. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képes lennék megutálni, de a pletykás felet, és nem azt, akiről szó van. Tisztelem annyira a másik embert, hogy megbízom az ítélőképességében.
2018. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem így közösítettek ki.

Adott emberrel összevesztem még gimnáziumban egy rohadt félreértés miatt, ez az állat-elnézést-képes volt még az egyetemre is "követni" a bosszújával, pár ismerőse is odajárt, nekik vetette el a magokat, elég kitartó volt. Aztán egyszer csak azzal szembesültem, hogy bulin évfolyamtársam az ő hazugságait kérdezgeti tőlem, hogy ez igaz-e? Elképesztő.

Amikor jóban voltam vele, mindig néztem, hogy a legapróbb hülyeséget is megjegyzi az emberekről és rosszindulatúan felnagyítja, én is hunyó voltam, mert akkor lépni kellett volna mellőle. Szóval számíthattam volna erre.

Én amúgy nem tudok megutálni valakit pletykák alapján. Durván tudnak torzítani az emberek, mint tapasztaltam.

2018. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Volt már ilyenben részem, mindig más volt mögötte. A célt is érdemes ilyenkor nézni, hogy miért tezsik.
2018. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soros Györgyről van szó?
2018. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, én a pletykás embereket tudom utálni, de nagyon.
2018. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Bizalmat szavaznék elsőkörben neki.
2018. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!