Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna vagy barátkozn...

Titeket zavarna vagy barátkoznátok olyan emberrel akit utál a környezete vagy kamu pletykák terjengenek róla? (Környezett alatt azt a helyet értem ahol él. "

Figyelt kérdés
A kérdésnek semmi valóság alapja nincs,csak érdekelne másokat mennyire befolyásolnak az ilyen dolgok.

2017. jún. 29. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha utálják, akkor biztos nem unalmas ember, de semmi köze ahhoz, hogy barátkoznék-e vele vagy sem.
2017. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Én igen ... igazából engem is utál a legtöbb ember XD
2017. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak jobban belegondolva a tömeg nagyon tudja manipulálni az embereket például a kiközösítések meg az ilyen dolgok általában így kezdődnek egy embernek nem szimpatikus valaki és akikkel ő jóban van azoknak elkezdi mocskolni és onnantól ők is utálni fogják és azoknak akiknek mondta tovább mocskolják másoknak :DD De lehet az én logikám a hibás,csak így elgondolkoztam ezen.
2017. jún. 29. 21:17
 4/11 A kérdező kommentje:
És ugye ha valakinek szimpatikus lenne egy ilyen illető de sok ember elkezd kamu történeteket vagy szidásokat mondani neki pl mekkora gyökér stb elmehet annak is a kedve tőle akinek mondjuk szimpatikus lenne meg az emberek nem szeretnek ellenkezni a tömeggel.
2017. jún. 29. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"meg az emberek nem szeretnek ellenkezni a tömeggel"


Persze, mert a legtöbb ember szeretnek jóba lenni a többséggel, van rajtuk megfelelési kényszer, de ez csak hátráltató dolog.


Vagy csak lusták ahhoz, hogy saját véleményt alkossanak az adott személyről és könnyebb elhinni a többség véleményét.

Aztán lehet személyesen még nem is beszéltek azzal a személlyel.

2017. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátkozni csak ha megfelelő amit róla tudok. Ismerkedni pedig persze. Aki utál, véleménye semmi. Ki hazudik, ugyabez. Ezek alapján kb semmit tudok emberkéről.
2017. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenben részem és nem igazán érdekelt, hogy mit pletykáltak az illetőről a "jóakarói". Velem nagyon normális és rendes volt, csak ez számított.

Viszont kis idő múlva megmutatta az igazi arcát és kiderült, hogy a pletykák sajnos nem is olyan alaptalanok.

Na, ez viszont már zavart.

2017. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy zavarna.


Én azt jobban rühellem mikor valakit be akarnak ajánlani (milyen vicces, tehetséges, szép, st)

2017. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha én bírom, akko' nem lecarom? Most már ott tartok, hogy tojok mindenre, a világ dolgaira, tehát én asszem már, hogy simán barátkoznék egy ilyen emberrel.
2017. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 B25 válasza:
100%
A csak téged minősít ha ilyen pletykák vagy előítéletek miatt nem barátkozol valakivel. Saját bőrömön tapasztalom ezt hogy mivel sok fiú barátom van így mindenki azt gondolta hogy minden fiúnak elcsavarom a fejét aztán pofára ejtem őket de ez csak külső megítélés volt és aki beszélt valaha velem egy mondatnál is többet annak azonnal megváltozzott rólam a véleménye. Inkább dönts el te saját magad hogy mit gondolsz az illetőről mint hogy mások véleménye alapján határozz. Ez a tanácsom. :)
2017. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!