Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy olyan...

Szerelmes vagyok egy olyan férfibe akinek családja van, bele vagyok betegedve nem kellek neki hogy dolgozzam ezt fel vagy mit tegyek hogy ne legyen ilyen rossz? 18/L

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétől.


Lassan 2-éve ismerem.

Tetszettünk egymásnak, megvolt köztünk a kölcsönös szimpátia, legalábbis én akkor úgy éreztem.

Beszélgettünk.

Van egy gyereke, meg ugye ott a felesége. (Papíron nem az csak együtt élnek)

Kérdeztem hogy szereti e , azt mondta nem...ez már csak megszokás.

Akkor miért vagy vele?

Addig jó ő, amíg nincs más. Meg addig legalább a gyerekem ott van velem de utána nem vehetem el tőle.

Jó...elhittem neki mindent amiket mondott.

Csak csók volt köztünk.

Aztán nem keresett.

És én itt vagyok 2 év után , minden pillanatban rá gondolok , és talán nevetséges és bolond vagyok de beleszerettem.

Még most is bízok benne hogy nem szereti meg stb...de minden jel azt mutatja hogy igenis szereti. Talán tényleg szereti.

És az a legdurvább hogy azt érzem ő is gondol rám és keresni fog. Bele vagyok betegedve.

Nem tudom mit kéne tennem, hogy ne legyen ilyen rossz mert ezt az erzest nem bírom tovább.

Belehalok ha arra gondolok hogy soha többé nem csókolom meg, soha többé nem nézek abba a gyönyörű szép barna szemébe, soha többet nem hallom a hangját...

Néha arra gondolok úgy fogok tenni mintha soha meg sem ismertem volna, mintha soha nem estem volna bele és akkor majd elfelejtem de nem....nem akarom elfelejteni azt akarom hofy velem legyen hogy engem szeressen és ne azt a másikat.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. jan. 31. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt teljesen lényegtelen hogy te mit akarsz. Nyilván ha 2 éve feléd se néz akkor fontosabb neki a családja mint egy 18 éves gyerekkel egy hancúr. És ez teljesen jól is van így.
2018. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Adott jeleket, keresett stb de ez nagyon hosszú. Most is sírok én ezt nem birom elviselni
2018. jan. 31. 23:42
 3/10 A kérdező kommentje:

De mindegy én többet nem keresem tényleg úgy teszek inkább mintha nem szeretném így lesz a legjobb neki , az meg hogy velem mi lesz lényegtelen.

Mostmar elengedem

2018. jan. 31. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Alapból minek foglalkozol nős, gyerekes pasival? Utána meg értetlenkedsz hogy nem rohan hozzád. 18 éves vagy, neki meg felépített élete van, amibe qurva sokat fektetett minden téren.
2018. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Az a bajod, hogy nem kellesz neki. Ha megdugott volna és eldob, mint a rongyot, már régen túl lennél rajta.

A legegyszerűbb, ha keresel mást. Lehetőleg olyat, akinek nincs gyereke és felesége, meg nem dupla olyan idős, mint te. Tudom, hogy a foglalt fax jobban ízlik, de gyakorolni jó lesz.

Összejöttök, megkúratod magad, és el fog múlni.

Hihetetlen, hogy a mai 16-18 évesek már alapból qurvának születnek, és családos emberre viszket mindegyik. Nem kell a pasi, csak akkor, ha másé. Ha nem tesz vele tönkre egy családot, nem veszi el gyerektől az apját, akkor semmi élvezetet nem talál a baxásban se.

Igazán büszke lehetsz magadra.

2018. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem kamu akkor jó buta vagy.
2018. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb, ha megmondanád neki, hogy te ezt nem tudod csinálni és megszakítanál vele minden kapcsolatot. Letörölnéd a számát, letiltanád facebookról és minden más üzengetős alkalmazásból, ha találkoztok, csak köszönsz neki és mész tovább a dolgodra. Nehéz lesz, de mivel a pasi nyilvánvalóan csak hülyít, az a két lehetőséged van, hogy így szenvedsz tovább évekig, vagy elengeded és éled tovább az életed, idővel esetleg lesz egy új párkapcsolatod egy normális sráccal.


"Addig jó ő, amíg nincs más." Arra gondolj, hogy aki így gondol egy párkapcsolatra, annak te is addig lennél jó, ameddig be nem hülyít egy újabb 16 éves kiscsajt.

2018. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
De rohadt szánalmas vagy. Remélem harmincöt éves korodban valami 18 éves suna fogja oldalazni a férjecskédet, úgy hogy te a közös gyereketek neveled közben.
2018. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a csávó megcsalja a feleségét akkor az az ő hibàja. Saját aktív döntése, nem a csábítgató csaj hatása. Egy határozott ember nem tesz ilyet. Ellenkező esetben mondhatnánk azt is hogy a bolti tolvaly csak azért lopott mert elcsábult a boltban, és a bolt hibája. De ahogy a legtöbbünk annak ellen tud állni annak hogy amire vágyik azt elemelje fizetés nélkül, így a normális ember itt is tudja hol a határ.


Ettől függetlenül a kérdező elég szánalmas. Nehogy azt hidd hogy neki jelentettél bármit. A saját feleségét megcsalja akkor egy alkalmi kislány ide vagy oda semmi. Lehet nem is te voltál az egyetlen.

De kergesd csak, úgyse jutsz sehova.

2018. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nézd... Bár nem ilyen durva szavakkal, de egyet kell érteném az #5 kommentelővel.. És még csak annyit, hogy nem bantaskent mondom de felejsd el őt.... Gondolj csak bele ott egy gyermek, egy úgymond feleség, papírral, vagy anélkül de velük él.. Ha normálisan gondolkozol akkor rá jössz hogy egy épp eszű ember sem fogja lerombolni azt amit már fel épített.. Főleg meg nem egy 18 éves csitriert aki jó ha 10 évvel idősebb gyermekètől.. Jegyezd meg a család az első... Egy embernek 100 k@rvaja lehet, de feleség csak egy van.. Azt meg hogy nem szereti a feleségét csak6addig míg nincs jobb.. Te ezt be vetted, az ilyen azt mondja amit te hallani akarsz..... Szóval ez van kedves kérdező, felejsd el mert más választásod nincs.. Fáj fájni,is fog De elmúlik... Meg fiatal vagy, lesznek még az élettől nagyobb pofonok is... És azt is túl kell élni
2018. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!