Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti tettetek már panaszt...

Ti tettetek már panaszt emberekre? Pl. Bolti eladóra, ügyfélszolgálatosra, stb.

Figyelt kérdés

Például nagyon paraszt volt ok nélkül, vagy nem jól végezte a munkát.

Miért tettetek panaszt?

Írtatok panaszkönyvbe, telefonon vagy email-en tettétek?

Mi volt a válasz?


2018. febr. 1. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

# 6


Érdekes, hogy ez 100%-ot kapott. Az igaz, hogy erős visszaszólás volt, de ők nem a személyes inasodnak vannak ott, hogy a pénztárig cipelgessék a cuccodat, hanem eladni. Ki is van adva, hogy nem nagyon hagyhatják el az osztályt, mivel legtöbbször a forgalmi jutalék adja a nagyobb részét a fizetésüknek. Hiába fogod erre most azt írni, hogy "jaj 2 perc", mindenkinek kivinné a cuccot, akkor az sok 2 perc lenne. Egyébként a kassza után meg már nem kell cipelned? :D


Én azt vettem észre, hogy ilyen kisebbségi komplexusos, frusztrált emberekre jellemző ez, akik az eladón élik ki a depressziójukat. Főleg idősebbeken látszik, hogy ők már úgy léptek ki az utcára, hogy mindenkibe belekötnek.


Egyébként dolgoztam kereskedelemben egyetem mellett, nehogy azt hidd, hogy hú de nagy baja lett a srácnak. Általában főnökkel együtt lett le "vén k_rvázva" meg "köcsögözve" a vásárló, és ki lettek nevetve. A főnök még cifrábbakat mondott, mint az alkalmazott, miután kibájologta magát a vevőnek. Kedvencem az volt, amikor a főnök flegma pitsa csajáról panaszkodtak, az meg egyetértően bólogatott, meg elnézést kért. Aztán ebéd közben meg megjegyezte, hogy az a "köcsög pofázott rólad a 20 forintos szarja miatt". Kb. ennyit ért el vele.

2018. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
17%

"megkértem az áruház alkalmazottját, hogy vegye le, és segítsen elvinni a pénztárig"


És szerinted ő azért van ott, hogy a te árucipelő csicskád legyen? Sorba ne álljon helyetted vele? Kávét ne főzzön, hogy amíg a kasszához érsz, legyen mit innod? Ki ne fizesse helyetted?


Fuh ezt a tipik magyar rosszindulat ízét megint megéreztem ezzel a kérdéssel, a magyarok képesek lennének egymást megölni a legapróbb dolog miatt, nemhogy kirugatni :D de jó, hogy leléptem.

Ha néha kétely támad bennem emiatt, komolyan csak elkezdem olvasgatni ezt az oldalt. :D

2018. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!