Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a pénzem?

Hogyan szerezzem vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy az exem tartozik x összeggel, amit nem akar most már a szakítás után visszafizetni. (több mint 100 ezer ft, szóval nem kis összegről van szó)


Az, hogy beszélek vele nem ér semmit, viszont mindenképpen vissza akarom szerezni, nem fogom annyiban hagyni.


Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom magam lejáratni előtte, hogy folyamatosan utána járkálok, meg hívogatom, írogatok neki, valami frappáns dologra gondoltam, tudnátok segíteni? Van esetleg valakinek valami ötlete?


2018. febr. 1. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Papír van róla? Nincs? Akkor sehogy.
2018. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs valami hitelesített szerződés róla, akkor tényleg csak akkor fogod viszont látni azt a pénzt, ha ő vissza akarja adni.
2018. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mondjuk az exed igen nagy féreg lehet, a tartozás az tartozás szakítás után is. Ha úgy vesszük, akkor meglopott. Gondolom nem kötöttetek írásos szerződést róla, így rendőrségre hiába mennél, simán letagadhatja az exed az egészet. Én a szüleivel beszélnék, hátha ők értelmesebbek és belátóbbak. Bár kétlem

2018. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nincs róla papír, tekintve, hogy egy pár voltunk még akkor, szerettük egymást, bíztunk egymásban (én hülye) így nem gondoltam, hogy egy kapcsolatban papírt kellene írni...


Egy ismerősöm volt ilyen helyzetben, ő azt csinálta, hogy a párja főnökétől, akivel jóban volt, kérte el azt a pénzt apránként, havonta lecsípett egy picit a fizujából, persze a párja nem tudott róla..

no valami hasonló fifikás dologra gondoltam, csak én nem ismerem a főnökét, úgyhogy az kizárva.

2018. febr. 1. 22:08
 5/14 A kérdező kommentje:
A szülei sem normálisak, az esélytelen. Felnőtt emberek vagyunk, közel a 30-hoz.
2018. febr. 1. 22:09
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Fizetési meghagyás.
2018. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs róla papír, akkor elég reménytelen a dolog.
2018. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Hacsak nem vagy te is jóban az exed főnökével...
2018. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, én sajnos nem is ismerem.
2018. febr. 1. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lecsíptek a fizujából és nem vette észre, hogyne... :D Mese habbal. Bizonyítani nem tudod, innentől kezdve ez tanulópénz.
2018. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!