Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm aki tipikusan az az ember, aki senkinek nem hódol be, és nem hagyja, hogy megmondják neki mitcsináljon. Sokáig én is ilyennek hittem magam, de mostanában rájöttem nagyon is befolyásolható vagyok.

Naszóval, nagyon elrontottam, a barátságunkat, mert mindig csak akkor kerestem, hogyha problémám volt, mindig csak panaszkodtam neki, és sajnáltattam magam, és csak akkor kellett ha beszélgetőpartnerre volt szügségem.

Ő ezt nagyon hamar megunta, és othagyott.

És mostmár rájöttem, hogy ezt nagyon elrobtottam. Hogy szerezzem őt vissza?



2017. dec. 24. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem beszéli ki a titkaimat, nem terjeszt rólam semmit,a hátam mögött. Nem is törődik velem, és ez sokkal jobban zavar, mint hogyha kipletykálna.
2017. dec. 24. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Te se beszéld ki a háta mögött. Ennyit tehetsz csak, te is légy gerinces.
2017. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én szeretnék újra a barátja lenni.
2017. dec. 24. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb mondd meg neki azt, amit ide leírtál: leesett, hogy nem volt túl jó húzás lelki szemetesnek használni, de szeretnél ezen változtatni, és örülnél neki, ha adna még egy esélyt, mert amúgy jófejnek tartod és hiányzik a társasága.

Ennél többet nem tehetsz, és szerintem fölösleges is, mert a nyílt kommunikáció többet ér minden taktikázásnál.

2017. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy barátnőm aki velem így viselkedett.Még a születésnapomról sem emlékezett meg...minden az ő problémái körül forgott.Ő is keresné a társaságomat,de sajnos engem már nem érdekel.hidegen hagy.Nem tudok túllépni azon,hogy rólam sose emlékezett meg jeles napokon csak lelki szemetesnek használt,más barátairól viszont megemlékezett.Emellett sokszor beszólogatott.

A tanácsom lehet próbálkozni néhányszor, de ha nem veszi a lapot az illető akkor ne pedálozz utána,mert lehet ezzel még jobban zavarod.

2017. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!