Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az exemnek már más pasija...

Ha az exemnek már más pasija van, de még mindig velem beszélget és velem szeretne találkozni az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szóval úgy van a dolog hogy az exemnek pasija van. Jól elvannak meg minden de, a csaj még mindig engem hiv föl legtöbször, ha gondja akad engem keres (nem kihasználás céljából) és ezek után is velem szeretne találkozni elég sokszor. Szerintetek ez mit jelent?

2018. febr. 2. 20:36
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ezert kell megbeszelni a dolgokat, h o akkor most mit akar, es te mit akarsz.

De fura h meg a parja nem szolt bele. Ha titkolja elotte es nem vette eszre eleg blfsz, de ha titkolja elole, akkor annak a kapcsolatnak mar nincs ertelme s akkor lehet jonnel te.

2018. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az új pasija egyáltalán nem tudja hogy mi még beszélgetünk, titkolja előtte ahogy mondod. S a ráadás hogy a csaj holtbiztos abban hogy nemfogja megtudni.. Én ebben nem vagyok olyan biztos. Ha megtudja szerintem bukta lesz annak a kapcsolatnak.
2018. febr. 3. 16:21
 13/14 anonim válasza:

Hat ha nem akrsz rosszat nekik, es tul vagy rajta, akkor menekulni kene ebbol a helyzetbol, csak jo kerdes hogyan.

Ha meg bosszut akarsz allni, akkor itt a lehetoseg.

2018. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok nekik se rosszat se bosszút álni csak megérteni hogy miért csinálja ezt.. Talán kicsit megtudom félemliteni aval ha megmondom neki hogy a kapcsolatával játszik ha sokáig ezt csinálja. Így talán majd megtudom félemliteni anyira hogy elgondolkodjon rajta egy kicsit.
2018. febr. 3. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!