Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért beszélget velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélget velem egy srác lassan 1 hónapja, ha nem is akar találkozni?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve, mert mióta ismerem (egyszer volt személyes tali, de nem randi, hanem ott ismerkedtünk meg, már 1 hónap eltelt és csak chaten beszélünk. Azt mondjuk szinte folyamatosan, szerencsére mindig van témánk, ez idő alatt sok mindent megtudtunk a másikról. Nekem jellemre és külsőre is tetszik, szerintem én is neki, mert különben miért beszélne velem ennyit. Viszont találkozni eddig soha nem akart, fel se hozta a témát, többször én próbáltam rávezetni, kérdezgettem, van-e programja, utaltam rá, hogy szívesen látnám már élőben is, de soha nem csapja le ezt a labdát. Mit akar tőlem valójában és miért csinálja ezt? Csak hülyít és közben kinevet? Vagy lehet hogy még korainak érzi és fél? Nem tudom, segítsetek légyszi...
2017. jún. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán fél...

Ugyanígy voltam én is a mostani barátommal. Egy hónap levelezés után se mondta,hogy találkozzunk. Majd meguntam és konkrétan rákérdeztem. Azt mondta, hogy már akarta kérdezni :D Na persze :D

Szerintem kérdezz rá konkrétan a dologra!

2017. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol olyannal, aki nem foglalkozik veled igazán...
2017. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vilay válasza:
Szia igy fiu szemmel nezve a dolgokat mi nagyon sokszor vakok vagyunk es nem ertjuk a celzas. Probalj meg a lenyegre terni mert lehet h csak ez a baj. A masik verzio talan h nem akar kapcsolatot csak egy tars kell neki akivel beszelgethet, lehet van az eleteben egy lany aki jobban tetszik mindt te erre is van esely de egyiket se vedd szetirasnak mer ugy kivulrol latjuk a dolgokat. Szeintem kerdezz ar mindnkep es ha akarsz vele a kesobbiekben egy parkopcsolatott kiepiten akkor meg arra is raterhetsz h o hogy gondolj persz mindketot ugy kerdezd meg h ne erezze sertonek vagy essetlen ne errezze azt se h ra akarod eroltetni. Amugy sok sikert 21F
2017. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!