Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik hónapban megígéri, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik hónapban megígéri, hogy feltétlen találkozni fogunk, bármi is lesz, betartja az ígéretét, tök kedves (online). Másik hónapban közli, hogy nem beszélget már velem szívesen és nem válaszol semmire, miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz időszak, másik fiú? Vagy a nőktől ne várjak mást?
2015. ápr. 24. 18:08
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy ha ennyire szenvedélyesen biztos volt abban, hogy ő márpedig találkozni akar velem feltétlenül, mi lehetett az, ami miatt végül meggondolta magát? A rossz párkapcsolatomról sokat beszélgettünk, de elmondta, hogy ő is egy ilyenből szabadult, szóval nem értem.
2015. ápr. 24. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Bonyolultak a nők ,másik srácba szeretett bele ...
2015. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos benne hogy mit akar, vagy fél a személyes talitól viszont neten nem akar téged elveszíteni.

20/L

2015. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ha neten nem akar elveszíteni miért közli egy ideje, hogy nem beszélget szívesen, nem ér rá, kb nem kíváncsi rám.

Szerintem is másik fiú lehet a dologban.


Én meg amúgy, amikor mondta ezt a találkozást, mondtam, hogy szerintem halasztani kellene a jó időre, de akkorra már biztosan más fiúval fog foglalkozni.


Erre mondta, hogy á ő nem, ő megígéri, hogy találkozik velem még akkor is ha párkapcsolatban lesz. Mondtam, hogy biztosan nem.


Erre tessék, egy ideje egyáltalán nem akar velem beszélni, gondolom találkozni sem.

2015. ápr. 24. 18:13
 6/7 A kérdező kommentje:

De ha ennyire bizonytalan és ennyire nem tartja meg a szavát, egyébként sem érné meg vele kavarni szerintem. Még abban a korszakában lehet, ahol beleélik magukat a lányok egy képbe, amit a fiúról alkottak (általában ilyen idealizált, emós, elvont, tehát fogalmuk sincs az igazi férfiakról) , aztán ez a kép bármitől elszállhat.

Szóval lehet eleve semmi értelme nem lenne ennek így :D

2015. ápr. 24. 18:15
 7/7 anonim válasza:

Tudom régi az ügy, de ha szidsz valamit legalább fogalmazz helyesen mert EMÓS NEM LÉTEZIK csak emo.

Rohadt nehéz lehet felfogni.

2016. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!