Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire volt gáz? El...

Ez mennyire volt gáz? El fognak ezek után igénytelennek könyvelni?

Figyelt kérdés

Szóval egy zenekarban játszom két másik lánnyal és nem volt elég kotta, és az egyik meg 2 hétre elutazik és felhívott hogy küldjék róluk képet, hogy úgy ki tudja nyomtatni.

Mivel mondta hogy gyors legyek én gyorsan kerestem egy helyet ahol viszonylag volt fény és el is küldtem de utána vettem észre hogy néhányba belelóg a mezítelen lában >.<

(Mert hogy az ablak alatt, a parkettán volt úgy jó hogy fény is volt de a háttér sem zavart bele és én melléguggoltam és úgy fotóztam...)

És az után vettem észre hogy elküldtem és ez olyan ciki >.<

Kész szerencse hogy nagyon egyszerű levágni meg a kották legalább jól látszanak de akkor is, tökre szégyellem magam >.<

Pedig szoktam figyelni az ilyesmire :/ :(



2018. febr. 3. 16:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem gáz,előfordul.Az pedig,hogy otthon nem vagy bokáig érő bundanadrágban és zokniban,szerintem természetes. :D
2018. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, és valami baj van a lábaddal, amiért szégyelled őket? Szerintem az égvilágon semmi gáz nincs ebben, talán ők is épp annyira nem veszik észre ezt a kis apróságot, ahogyan te nem vetted észre. Vagy ha észre is veszik, nem érdekli őket, legalábbis nem ennyin fog múlni, hogy igénytelen vagy-e.
2018. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
:) Jópofi :P Lábikós kotta, az csúcs. :D Küldj nekem is. :D
2018. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cuki vagy.:)
2018. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy gaz, foleg nem igenytelen. Nem is igazan ertem. Mi a baj? Hogy a padlon fotoztal? Vagy hogy belelog a labad? Szerintem egyikkel sincs gond. Hacsak nem retkes a labad, vagy csimbokokban log rajta a szor, akkor nem ertem...
2018. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt retkes nem? Akkor nem ciki
2018. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!