Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelennek tartanál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelennek tartanál egy nőt, ha?

Figyelt kérdés

Ha tudnád róla hogy a fizetéséből rendszeresen havi 100 ezret félretesz, de alig költ magára.

Pl 3000Ft-nál többet nem ad ki ruhadarabra, és csak annyi holmija van, amennyit hord. Ha valami elszakad, azt megvarrja, képes 2-4 évig is hordani ugyanazokat a pólókat, nyáriruhákat, nadrágokat.

Kb nem költ semmire.


2018. jan. 6. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor tartanám igénytelennek, ha büdös, koszos lenne és a ruhái lyukasak, koszosak lennének.
2018. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Hát nincsenek nagy igényei, az biztos.
2018. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Az igényességet nem abban mérik, hogy a pólója 3000 Ft-os, vagy 300ezres...
2018. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Inkább megbecsülném, és ezt most halál komolyan írtam. Ettől még lehet ápolt, gondozott külsejű.


22/F

2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is addig hordok egy ruhát, amíg tönkre nem megy (nagyon kifakul, kilyukad, kinyúlik), pedig elég jól keresek, és inkább másra költöm a pénzt.



Alapjában véve ezzel semmi gondom nincs.


Azt viszont nem szeretem, ha nem költ semmire. Mindenkinek kell hobbi, kikapcsolódás. Én is szívesebben költöm a pénzem mondjuk utazásra, mint egy menő ruhára, de úgy nem tudnék élni, hogy csak a spórolás határoz meg mindent.

2018. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
nem nezem le azt akinek vannak valos ertekei es nem a penz az elete. a noi tarsadalom elitelne de a ferfiak ( nem fiuk) azok becsulnek .
2018. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
minden tiszteletem az övé, én magam is turkálókból öltözök
2018. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dehogy, én pont ilyen vagyok. Én is félrerakok, mert a félrerakott pénzt befektetem. Ha már sok lesz belőle, akkor úgyis tudok vásárolni, amit akarok, bár egyébként se vagyok egy vásárlási őrült, szóval tényleg csak akkor veszek valamit, ha nagyon nagy szükségem van rá. A kabátomat pl már 5-6 éve hordom, de nem látszik rajta, és szeretem.
2018. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az nem igénytelenség, hogy nem új cuccokban jársz, nálam az teljesen máshol kezdődik


haverom igénytelen, akinek össz. 2-3 pólója ée egy gatyája van, vagyis több napig ugyanabban van, amíg ki nem mossa, pedig tele van pénzzel a gyerek.

2018. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Egy korombeli férfi számára egy igazi kincs lenne egy ilyen nő! :-) Viszont én szívesen költenék rá, hogy meglepjem, hogy kedveskedjek neki.. .

45+Ffi

2018. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!