Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó heteiben...

Terhesség utolsó heteiben tapasztalt valaki rossz közérzetet, olyan elegem van már mindenből dolgot?

Figyelt kérdés

Olyan hisztisnek, rosszkedvűnek érzem magam. Fáj szinte mindenem, ha eszek, akkor attól vagyok rosszul, ha nem, akkor meg az a baj. Nagyon nehéz volt sajnos az egész terhességem már az 5. héttől, lehet mostanra már besokalltam. Valaki érzett ilyet?

38 hkm


2017. okt. 10. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelen!

Dagad kezem,lábam,fáj a derekam,semmi nem jó,sehogy sem kényelmes,gyakran van hányingerem,fáradt vagyok és nyűgös,már nagyon mennék szülni!!!

De azt mondják ez nem kívánságműsor...😊így marad a tűrés,és a várakozás,meg a hiszti,amivel a férjem agyára megyek 😁

Majdcsak túl leszünk rajta,kitartás!

38+5

2017. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, nekem is elég nehéz terhességem volt az elejétől kezdve és az i-re a pontot a 25.héttől a terhességi cukorbetegség tette rá, ami miatt szigorú diétán vagyok :( most már nagyon kivagyok testileg és lelkileg is, de ezt sajnos tényleg nem tudjuk befolyásolni, hogy mikor jöjjön :) egész nap ennék, amit persze nem lehet és aludni is nehezen tudok. lehet hogy 1 nap vagy nagyon maximum 2 hét, ezt már könnyen kibírjuk ;) 38+4 hkm
2017. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így èrez...
2017. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!