Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem hiába élek semmi...

Úgy érzem hiába élek semmi értelme?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdhetnék vele. Voltan jó időszakok de mindig ugyan oda kerülök vissza ahol kezdtem. 22/f vagyok laktam már külön 2x fél évet. Megfelelő anyagi hátteret akarok külön akarok élni vállalkozni és valami olyat csinálni aminek értelmét is látom. Személy szerint úgy érzem leginkább az hogy anyagilag függök nem vehetek vagy tehetek meg bármit. Nagyban hátráltat és így nem tudok fejlődni. .
2018. febr. 4. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudunk ehhez a sztorihoz sok mindent.

Most otthon laksz a szüleiddel? Van szakmád/diplomád? Próbáltál dolgozni is nem pedig csak "vállalkozni"?

2018. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szüleimmel. Van szakmám de csodálatosan sikerült megválasztani ami azt jelenti hogy egyáltalán nem szeretem de erre csak utólag jöttem rá. Fél évig Németországban is dolgoztam már jelenleg is van munkahelyem.
2018. febr. 4. 15:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Barátaim sincsenek. Nem tudok senkivel összehangolódni.
2018. febr. 4. 18:27
 4/6 anonim válasza:
ohhh ezt vágom én se gondoltam volna hogy az erdész szakma után szobafestő mázoló tapétázó lesz belőllem mindenki hülyének nézett miatta de nekem ez tetszett és punkt
2018. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úhh de igaz am az eberek hülyének néznek csak azért mert új utakat akarsz kipróbálni. Pedig az ember csak akkor találhatja meg önmagát és azt amit szeret is csinálni ha kipróbál mindent mint egy gyerek akit minden érdekel.
2018. febr. 5. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod az embereknek ebből az jön le, hogy csak egy kótya vetyi ember vagy. Vagyis mindenbe bele kezdesz, de semmit nem fejezel be. Kb. ez az amit mondasz, miszerint mindent ki akarsz próbálni.

Ez tényleg nem fest túl jól az emberek szemében. Tudod ha esetleg fél évnél többet dolgoznál egy huzamba, vennél végre egy saját lakást, vagy csak bérelnél, lehet hogy mindjárt egy önálló embernek tekintenének.

És majd ha tanulsz kicsit az életből, vagy találsz magadnak párt, akkor majd megfelelő TŐKÉVEL, gondolkozhatsz azon, hogy vállalkozásba kezdj.

Az sem kizárt hogy tanulj még, arra sem késő soha és rengeteg új kaput nyit meg előtted.

Hidd el, ha próbálsz majd legyökeresedni, és nem vándormadár módján élni, jönni fognak vele a kapcsolatok is.

2018. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!