Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti odaértek a délután 6-kor...

Ti odaértek a délután 6-kor záró boltokba?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, hogy lehet rendelni is...


Egy hobbiboltból nem lehet rendelni pl. kartonpapírt, hiszen többek között azt se tudod, hogy milyen kell. Az eladóktól pedig adott esetben szívesen kérdezel. A plázákban levő (tovább nyitva tartó) boltok sokszor kisebbek, több a vásárló, az eladóknak kevesebb ideje van segíteni.

Ugyanez bioboltról, természetgyógyász boltról, különböző szervizekről, különböző érdeklődési körök, hobbik köré építő boltokról.


Hétköznap sokszor 6-kor végzek én is, de ha ötkor is, nagyon kell rohannom és kb. háromnegyed körül érek az adott boltokba.


2018. febr. 4. 16:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én fél 5-kor végzek, belvárosban dolgozom, de így is van, hogy nem találom az adott terméket, mert elfogyott, (akciós cuccok, vagy kiválogatják pl. a tejberizst, és nem találom a kedvenc ízemben) sokszor nem sütnek már ilyenkor pékárut, így azok is elfogynak, tegnap a Fővám téri csarnokban már pakoltak össze, zártak be az árusok, pedig már ott voltam 5 előtt, és elvileg 6-kor zárnak... Én igyekszem ebédszünetben elszaladni ide-oda, ha közel van a bolt, és le tudom rendezni 30-40 perc alatt, vagy hétvégén.
2018. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Libers Pertz ***** válasza:
Igen, de ha nem akkor kiveszek szabad napot, lecsúsztatom a kiesett munkaidőt, megrendelem online, mert lehet kartonpapírt rendelni, de semmiképp sem sajnáltatom magam a gyakorikérdéseken.
2018. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem lehet hobbiboltból megoldani rendelés útján Mr. Megértő. Hogyan nézed meg élőben, mi kell? Hogyan érdeklődsz?

Szabadnapom meg pl nekem egészségügyi okokból (amilyenre nem lehetett táppénz, meg amúgy is baj lett volna a 60%), meg tanulás stb miatt szinte az ünnepekre se maradt, amit pedig kvázi kötelező volt kivenni.

Lecsúsztatás... Már ahol engedik.

2018. febr. 8. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!