Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek gazdag emberek...

Mit tennétek gazdag emberek hogyha ha valami miatt eltűnne az összes vagyonotok, nem találnátok munkát és ott van mellettetek még egy gyerek is?

Figyelt kérdés
Nem lenne se rokon se barát,es egy forintotok sem lenne.mit találnátok ki a semmiból?
2018. febr. 6. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha valaki mondjuk örökölte a vagyont, akkor szarban van.

Azt el se tudom képzelni, milyen lenne gyerekkel, mert sosem akartam gyereket úgyhogy sosem fantáziáltam erről. Viszont nagyon szegény voltam, úgy lehet kihúzni, hogy minden ótvar munkát elvállalsz. MINDENT. Aztán szépen lassan felépíted magad. Azért pocsék, ha örökölte a vagyont, és nem ő kaparta össze, mert így nincs meg az emlék, hogy hogyan kell felépíteni egy életet, és nehezebb dolga lesz. De nem lehetetlen

2018. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. febr. 8. 13:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából folytatnám ugyanazt mint eddig, mert a pénzt eddig is megkerestem... semmi nem lenne. Pár hónapig szűkölködni kéne kicsit, de aztán behozza a cég a lemaradást, vagy legalábbis a minimumot, és a többi...

ha azt kérdezed hogy mit tennék, ha a vagyonom ugyan megmaradna, de a cégem tűnne el...nagyobb bajban lennék.

Mert pénzt keresni könnyű...ha már kiépítettél évek alatt egy jól működő vállalkozást.

2018. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ja amiből éltetek eddig az is csődbe ment és már mindeneteket eladtatok."

Ezt csak most olvastam...

ha már ott tartok hogy mindenem eladom, akkor csak nem vagyok annyira elmebeteg, hogy ne kezdjek el gondolkodni a továbbiakon, ergo a cég eladásánál, (amire rákényszerülnék, tegyük fel egy komoly adósság miatt), akkor sem menne el a teljes összeg, és abból még mindig lehet kezdeni valamit.


Ha viszont ez sem lenne, mert se pénzem, és a cégem is "ellopják", tehát nincs időm felkészülni rá, akkor jön a jó öreg "újra kezdés", mint anno, amikor kezdtem. :)

Ha meg van gyerek, annyi támogatást tudok kapni, hogy eltartsam.

1-2 év és visszahoznám a szintet, mert a nevemmel járó ismeret és az amit elértem, nem tudják ellopni, még fiktív sem. ;))

2018. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!