Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellem a testem!?

Szégyellem a testem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon szégyellős vagyok és kb semmi önbizalmam sincs..állítólag nem vagyok olyan csúnya csak én gondolom azt .. Szerintem az vagyok..

48kg vagyok kb.. 162cm körüli 14éves lány.. Hát kb semmi alakom.. A fenekem borzalmas xd kicsi és oldalt így behorpad vagy nemtudom...ezt szégyellem a legjobban magamon.. Ha valaki elött elmegyek mindig félek, hogy megnézz és kinevet hogy milyen rossz vagyok..Most jelenleg kondiba jàrok. Aki tudd légyszives segìtsen hogy pontosan milyen feladatokat kéne csinàlnom , hogy jobb legyen:( és hogy picit tobb izom legyen rajtam.??


2018. febr. 6. 18:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hiàba eszek ,nem sok megy ràm.. Esetleg valamu étvàgyhozó tabletta vagy nemtudom?
2018. febr. 6. 18:42
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
A fejeddel van baj. Pontosabban a fejedben.
2018. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmi bajod.

Vékony vagy. De hát még kislány vagy.

Nyugi majd 20 éves korod körül már nőiesebb leszel.

Ennyi idősen én is ilyen voltam, mint te. Egy dekát sem tudtam hízni. De aztán később tényleg megváltozott az alakom.

Ne szégyelld magad. Nincs miért. Ne pazarold ilyen hülyeségekre a fiatalkorodat. Inkább élvezd az életet.

Én nem téged néz mindenki :D Bocsi, nem bántásból, de nem vagy te olyan fontos mindenki számára, hogy téged figyeljenek :D

2018. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jolvan.
2018. febr. 6. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az életem során ha bármi bajom volt a kinézetemmel, mindig eszembe jutottak anyám szavai.- Legyél hálás, hogy nem születtél vaknak, vagy csonka végtagokkal, vagy sérült gerinccel stb...!-Örülj , hogy egészséges vagy!
2018. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14 évesen minek kondizol? Nincs baj veled, de ezt még nem hiszed el.
2018. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Inkább tanulj, ahogyan kellene s majd mellette kiseggesedsz is;)
2018. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

Vegyél fehérjét; 100%whey protein proffesional, szénhidrát; vitargo


Reggel zabbal megeszed a fehérjét, edzés után gyors szénhidrát. Nézzél egy személyi edzőt.

2018. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8: Ezek mind feleslegesek.

Egy vékony kislány. Ez tök normális. Majd megerősödik.

Lassan majd már a 10 éveseknek is a kondit meg a fehérjét ajánlják :D

2018. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, felesleges ezen agyalnod. Kicsit vékony vagy, de ez meg bőven változhat mindenféle tabletta nélkül is.
2018. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!