Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyellem a testem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testem a barátom előtt. Baj van velem?

Figyelt kérdés

A barátommal kb 5 hónapja vagyunk együtt és mostanában sokat tapiz (amit picit engedek de annyira nem) és most pettingelni szeretne....de én nem mert szégyellem a testem előtte..Nem vagyok dagadt, 46 kg vagyok de akkor is...

Eléggé félénk vagyok ilyen téren.. Velem van baj vagy ez normális?


16L

(mindketten szüzek vagyunk)



2013. dec. 16. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális de neked kell túltenned magad rajta. Felesleges szégyenlősködnöd, ha a tested miatt lapátra tesz akkor soha nem szeretett.
2013. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy, így normális. 5 hónap után már ellazulhatsz picit, nyugodtan engedheted neki, hogy tapizzon. Hidd el nem azért csinálja, mert nem tetszik neki a tested.

Ráadásul nem szégyelheted a tested örökre.

2013. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Há nem kell szexelni 16 évesen ha itt tartssz. Sok ész kell hozzá...
2013. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy ez egy rossz szokásom.. Már egész kiskorom óta szégyellős vagyok..

Es a pettingtől picit félek..

2013. dec. 16. 22:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szexelni akarunk
2013. dec. 16. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem normális - ilyen mértékben -, de sok lány szégyenlős. Én is halálosan paráztam, mikor arra került a sor, nem is mertem levetkőzni előtte. Aztán tök koszosan jöttünk haza egyszer és mondta, hogy fürödjünk együtt. Halál idegesen bólintottam rá, de végülis nem volt gáz, mert felmérte, mennyire parás vagyok, és mosolygott, dicsért, megmosdatott - aztán én őt -, poénkodott, szóval oldotta a feszültségem.


A barátodnak kéne oldania téged valamilyen módon, sokat segítene a helyzeten.

2013. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz a pettingtől, akkor NE tedd meg. Majd csak akkor, ha már te is akarod.
2013. dec. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is marhára szégyenlős vagyok van, amikor még lányok előtt sem szeretek öltözni.
2013. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 Akkor hány éves voltál?
2013. dec. 17. 22:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat :)...
2013. dec. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!