Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem a testem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a testem a barátom előtt, és nem szívesen meztelenkedem előtte. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nagyjából ilyen az alakom:


[link]


Persze... fogyjak le... :) Igyekszem... már -8 kg-nál tartok így is. De még mindig kényelmetlenül érzem magam, pedig a párom sosem jelezte, hogy nem tetszenék neki.

Zavar, hogy még mindig kicsit teltebb vagyok, + van egy kis narancsbőr a popsimon és a combomon.


Aki volt már hasonló helyzetben, hogyan lépet túl a dolgon?


Szeretnék magabiztos, és felszabadult lenni akkor is, ha nem takarja minden porcikám ruha...


20L


2014. jan. 7. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jó ez!:)
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez jó alak. TILOS elrontani fogyózással!!!
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
nőlj ki az önértékelési zavarból és használj jég támadásokat dragon-type ellen.
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mi ezzel az alakkal a gond? Nőies, én örülnék, ha ilyen testem lenne.
2014. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondja meg a nőnek, hogy mit TILOS tennie, ha ő rondának érzi magát. Igen, fogyj. Vagyis +edzz. Ennyi. Persze nem a beteges fogyásmániáról beszélek. Én is így vagyok, és ez a megoldás, nem siránkozni kell
2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nézd azt ,hogy ő szeret téged és élvezi a testedet így ahogy van,ha gond lenne éreznéd!!!

ez jó alak legalább ,végre nem egy csontváz !!!

2014. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell már ebből fogyni. A továbbiakban fogyassz kevesebb médiát, hátha helyreteszi az önértékelésed! Ha mostanában aktuális a dolog, akkor meg igyál meg az esemény előtt 1-2 pohárkával.
2014. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az alakkal nincsen semmi baj!
2014. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

168/83 voltam...

Akkor eldöntöttem hogy ez így nagyon nem oké...

Nem görcsösen, és koplalással fogyókúrázom, csak elkezdtem odafigyelni magamra. Sikerült is fogynom.

Sajnos megmaradt az a rossz gondolat bennem, hogy csúnya a testem... Ezen szeretnék most változtatni... Csak nem tudom hogy is kezdjek neki.

Amúgy is szégyenlős vagyok, de mióta a kapcsolatom eljutott arra a pontra, hogy szex is van, nehezen tudok igazán felszabadulni.

2014. jan. 7. 19:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 7. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!