Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez lenne az egyik legszörnyűbb...

Ez lenne az egyik legszörnyűbb dolog a késői férfi szüzességben? Mennyire értetek egyet ezzel az írással?

Figyelt kérdés

Nem magyarul van, megpróbálom lefordítani:


A legfájóbb az önkénytelen nőtlenségben, hogy ha ki is törünk belőle, a legjobb, amit kaphatunk egy huszas évei közepén járó partner, akinek nemi szerve már elkopott a kollégiumi f˙sz körhintában, teste zsírosodni, megereszkedni kezd, hangja sértő állandó elvárásaitól, arca elvesztette gyermeki izzását, és ráncok, bőrhibák, redők kezdik megkörnyékezni. Eleve elvesztettük a játékot, mert nem vettük el egy 16 éves szüzességét. Nincs más hátra, csak kétségbeesés.


Az eredeti:


"What truly hurts about inceldom is that even if we were to escape it, the best we could get is a early-mid 20s GF that has a p*ssy that's worn out and loosened up by the college cock carousel, a body that's starting to sag and fatten, a voice that's harsh and naggy from her constant demands, and a face that has lost its childlike glow and is now beset by wrinkles, blemishes and nasolabial folds. We've already lost the game because we didn't take the virginity of a 16 year old. There's nothing left but despair."


( forrás: [link] )


Ami engem illet, NEM ÉRTEK EGYET MINDENNEL, amit ír, például a 16 éves korral, a szüzesség dologgal sem, de hatalmas igazság van abban, amit ír.


2016. jún. 13. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
jaj,dehogy kopik el,de ami igaz,igaz,öregszik a nő is a férfi is.
2016. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te nagyon beteg vagy, lehet, hogy bekattantál a szexmentességtől, azt gondolom, hogy amíg téged egy ilyen szöveg megérint (egyáltalán miért olvasol ilyeneket?) addig jobb lenne nem próbálkozni a párkapcsolattal, nemcsak a nőkre nem nézel tisztelettel, hanem alapvetően az emberekre sem.
2016. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi problémám, se redők, ráncok, szép arcom van, a nemi szervem is tökéletes, szóval 36 évesen már késői szűz vagyok, de nincs hátrányom ilyen szempontból a nőtlenségben, amúgy inkább, a kudarcok miatt. Kétségbeesés addig tart, amíg 20-26 évesen is luzer vagy, de elmúlik,mert rájössz, rájövök, hogy igen lúzer vagyok, kész, élem az életem nem kétségbe esve próbálni.
2016. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Azt amit idéztél egy pedofil állat írhatta.
2016. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy, kb igaz, de mind két nemre.
2016. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Én 35 éves vagyok, nagyjából 20-25 férfival kerültem szexuális kapcsolatba. Sportolok, ezért kimondottan jó az alakom, mások szerint 25-nek nézek ki, kb. annyinak is érzem magam, nincsenek ráncaim (egyenlőre, de amúgy tök normális lenne ha lennének ebben a korban), ebben az évben észrevettem, hogy minimális narancsbőr jelent meg a combomon, emiatt már idén nem fogok forrónacit felvenni, pedig a férjem szerint ezzel a kevéske narancsbőrrel simán lehetne. 17 évesen kezdtem el szexelni és sokat csináltam, sokszor, ettől általában szebb lesz egy nő. Én is észrevettem, hogy egy komolyabb szex után feszesebb a popsim és a mellem. A puncim is ugyanúgy néz ki, mint korábban, arra használtam, amire kell, ettől nem lesz semmi baja. Gyereket egyenlőre nem szültem, de a környezetemben aki szült, annak is inkább jót tett az alakjukat tekintve, nem lettek hájas disznók.

Egy barom az aki írta ezt a verset, egy nőt sem tud összeszedni, azért ilyen szegény.

Mellesleg ha nagyon akarod és végre összeszeded magad kérdező, akkor talán egy 16 évest is megd.ughatsz, ha nincs semmi tapasztalata, te meg pedofil vagy akkor az tök jó kombó.

2016. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Én azért szoktam látni jó pár 30as nőt, amit a 20as éveiben járó tinik is megirigyelnének, a testi adottságait tekintve.


Szóval ez az írás egy nagy hülyeség!

2016. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Akkor értelmezzük a mondatokat: ha nem tudsz hamar összeszedni egy nőt, csak olyat kaphatsz, akit más már elhasznált. Ennél szebb tárgyiasítást még nem nagyon láttam. Aki így gondolkodik, az meg is érdemli, hogy egyedül legyen, vagy egy hárpia mellett kössön ki.
2016. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Eszerint minden 20-as évei közepén járó nőt már végigdugott a fél város és undorítóan néz ki... hát, én ilyet nem sűrűn látok. Még a 30-as nők is igen fiatalosak és szépek, a nagy részük nem is rbanc szerencsére.
2016. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség!
2016. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!