Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért szült mert büdös a munka?

Azért szült mert büdös a munka?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm nem dolgozik, most szülte a 4. gyerekét, a legidősebb 20, a legfiatalabb 1 éves. Soha nem dolgozott, de állandóan nagyzol, meg mindent meg akar magyarázni.Miért ilyen? Azt játssza,hogy milyen okos meg mindenkit lenéz, közben segélyből meg az élettársa fizetéséből élnek, már amikor az dolgozik. Azzal verte ki a biztosítékot amikor azt mondta, hogy " ezek a mai fiatalok nem szeretnek dolgozni" meg amikor nem volt munkám engem is számonkért, és próbált munkákat ajánlgatni. Miért ilyen? Mit lehet vele kezdeni?
2018. febr. 9. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Ignorálni.
2018. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen, azért. Nem kell találkozni és beszélgetni vele.
2018. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
24%
Kérdezd meg tőle,hogy miért ilyen,mi azt nem tudhatjuk! Nemvokt szép tőle,hogy számonkért téged,de sem vagy különb! Miért kell mások pénztárcájában turkálni?? Mindenkinek magánügye,hogy miből él! Egy kisbaba ellátása,gondozása elhiheted,hogy fárasztóbb,mint egy 8 órás munkanap!!!!!
2018. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Egy kisbaba ellátásához tényleg nagyon sok energia, erőfeszítés kell, ami valóban fárasztó, de ők döntöttek úgy, hogy vállalnak még egy gyereket, ehhez senkinek semmi köze. Mit dolgozol utolsó, hogy szerinted a napi 8 óra semmi?
2018. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Csak nem nánáj? :D

Am miért beszélgetsz az ilyenekkel? nem kell vele találkozni és kész.

2018. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom, itt elég sok nőnek büdös a munka. Akik azt írják hogy ugyan mi az a kis 8 óra munka, ahhoz képest amit ő csinál. Mintha a volt feleségemet hallanám, akinek jövedelme nem volt, csak elvárásai meg igényei. Én kamionosként 4-5-6 heteket voltam úton, még ő otthon a p.csáját meresztette, gyereknevelés címszó alatt. És emiatt aztán ő volt a világ legnagyobb mártírja, még az egész család eltartása az én nyakamba szakadt.

Szóval drága hölgyemények, meg lehet próbálni azt a kis napi 8 óra munkát, hisz igazán semmiség, ti írtátok és nem csak a megélheti forrás biztosítása érdekében, bekapni a legyet.

2018. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, hogy azért szült. Neked hány gyereked van?
2018. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy kérdés: Ez téged mi a francért érdekel???


Ha úgy érzik jól hogy sok gyereket vállalnak, és rendesen nevelik őket, akkor hajrá!

Ha idegesít téged a stílusa, akkor egyszerűen ne találkozz vele! Te is azt játszod hogy milyen okos vagy, és lenézed...

2018. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*úgy érzik jól magukat
2018. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Kisbaba gondozása fárasztóbb,mint egy 8 órás munkanap, az persze...maximum éjszaka a húzósabb,ha gyakran felkell hozzá kelni. Láttam nem egyszer annak idején haveroméknál hogy ment. Haver ugye dolgozott,feleség otthon,aztán az volt a megterhelő feladat,hogy megetette, megbüfizette, ha kellett tisztába tette a gyereket,majd elaltatta. Biztos valami szuper teremtmény volt a csaj,mert e műveletek között volt ideje filmet nézni,msn-ezni,iwiwezni,meg mit tudom én. Egyébként elhiszem,hogy sokszor fárasztó,de azért ne mondjuk már azt,hogy fárasztóbb egy 8 órás munkánál!
2018. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!