Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, hogy bánt?

Baj, hogy bánt?

Figyelt kérdés
Elértem abba az életszakaszba - húszas éveim közepén átbillenve fénysebességgel közeledve a harminchoz -, amikor szinte mindenki a környezetemben eljegyeződik, megházasodik és babázik. Ami miatt leginkább el vagyok kenődve az az, hogy a rokonságban is beindultak a dolgok. Irigy vagyok, tudom. Szégyellem is, de nehéz kezelni ezt az egészet. Mintha le lennék maradva, vagy mintha én nem érnék annyit, hogy valaki összekösse velem az életét és családot alapítson velem.

2018. febr. 10. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem természetes az embernél hogy rossz érzést vált ki az,ha körülötte mindenkinek van valakije. De pl.az eljegyzéses és babás dolog nem kell hogy zavarjon,az bőven ráér,egyáltalán nem azok a legfontosabbak az életben,legalábbis én így gondolom.
2018. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mintha csak a saját életemet olvasnám...
2018. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés... Én mondjuk már férjnél vagyok, de anyagi okokból még nem jöhet a baba, pedig már a 30-at taposom. Körülöttem mindenki babázik. Amikor egy újabb ismerős/rokon bejelenti, hogy babát vár, gratulálok, aztán elvonulok sírni, mert nem tudom, mennyi idő még, mire megteremtjük a biztos hátteret
2018. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!