Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukák, mit éreznétek egy...

Anyukák, mit éreznétek egy ilyen veszélyhelyzetben?

Figyelt kérdés

A még kicsi gyerekeiddel egy befagyott tavon/folyón vagy, de beszakadna alattad a jég, elmerülsz a vízben és a jég alá kerülnél. Próbálod a jeget feltörni, vagy visszaúszni a lékhez de nem sikerül, közben látnád a jég alól a gyerekeidet, és ők is téged.


Mit éreznél, ha látnád, hogy tehetetlenek, nem tudnak segíteni rajtad, és lehet, hogy a szemük láttára kellene meghalnod?

(Nem az a lényeg, hogy a kérdés mennyire életszerű, hanem hogy hogyan éreznél egy ilyen helyzetben)


2018. febr. 11. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Ilyen esetben pici adagonként kell kiengedni a levegőt, és a buborékok útját követve vissza lehet jutni a lékhez.


ON: Amúgy ez egy szar helyzet. Nem akarom megtudni, hogyan éreznék...

2018. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
A jég alól nem látod a gyerekeket, csak ha a léknél vagy - akkor meg egyszerübb kimászni.
2018. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

1. Még kicsi gyerekekkel nem mászkálok befagyott vízen!


2. Kis gyerekeket kezen fogva vezetek, ezért ha én beszakadok, akkor ök is velem együtt.


3. A jégen nem lehet átlátni, sem lentröl fölfelé, sem föntröl lefelé.


4. A gyerekek szeme láttára nem tudnék meghalni, mert megpróbálnának utánam jönni és akkor ök is a vízben vannak.

2018. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor pont leszarnám a gyerekeimet, azon lennék, hogy kijussak a felszínre.
2018. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kötözködésből, de a jégen bizonyos esetekben át lehet látni valamennyire, ha mondjuk nem túl vastag, nem fedi hóréteg, vagy nem kásás.
2018. febr. 11. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
De akkor fel is lehet torni, ha olyan vekony
2018. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
(Én legalább is így tudom, de akkor lehet nem jól.)
2018. febr. 11. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár normális ember eleve nem kerül ilyen helyzetbe, mert nem megy rá pláne a gyerekeivel olyan jégre, ami nem biztonságos, de játsszunk el a gondolattal.

Ilyenkor szerintem az ember az életéért küzd minden eszközzel, próbál kijutni, életben maradni, ezen kívül adott pillanatban mást nem érez.

2018. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!