Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből hogyan tudok kimászni?

Ebből hogyan tudok kimászni?

Figyelt kérdés
Már álmaim, és céljaim sincsenek. Olyan mintha egyik napról a másikra élnék, mások által elvárt dolgokat több-kevesebb sikerrel teljesítve, ha kérdeznek a jövőbeli terveimről valamit hablatyolok, ezzel is palástolva a motiválatlanságom. Azt vettem észre, hogy az életem mindig is szar volt, bármikor lépni, vagy változtatni szerettem volna, akkor valami/valaki mindig visszarántott. Öngyilkosságra már nem gondolok(egy időbe saját temetésemre gyűjtöttem), az se lenne kiút, kezdek beletörődni, hogy minden szar, és nincsen egy ember se körülöttem, akinek őszintén megmernék nyílni. Járok pszichológushoz, de neki se merek mindenről beszámolni. Rengeteget szorongok, sokszor csak felkelek, és nézek ki a fejemből, van mikor számítógép előtt alszok éjszakákat az asztalra borulva, mert még ahhoz sincs erőm, hogy elmenjek fürödni és lefeküdjek az ágyba.
2018. febr. 12. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Most oldottad meg a problémád.
2018. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hallgass Lil Peep-et
2018. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!