Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyre inkább lenyom a fásultsá...

Egyre inkább lenyom a fásultság. Hogyan tudnék kimászni ebből?

Figyelt kérdés
Évek óta küzdök a lustaság és a motivációhiány ellen. Vannak jobb és rosszabb időszakaim. Most minden körülmény adott ahhoz, hogy jól érezzem magam, hiszen mindig aktív életet szerettem volna, karrierlehetőséggel, tanulással, minimum az alapvető anyagi stabilitással és mikor itt van, valahogy kiszáll belőlem minden erő és életkedv. Alig bírom rávenni magam, hogy haladjak, holott ez az, amit akartam - nem a cél, hanem az út, ahogy elérem. Igyekszem kisebb célokat keresni, hogy a sikerélmény is meglegyen, de egyre kevésbé motivál, egyre kevésbé érdekel, elkalandozik a figyelmem, a kötelező dolgok elvégzéséről már nem is beszélve. Szó szerint magammal harcolok, aki vagyok, és aki lenni akarok, de most nagyon rossz. És most tétje is van a dolgoknak... Hogy lehet ebből kimászni?

2015. febr. 18. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell egy picit szórakozni is. Az általában erőt ad.
2015. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is megvan, bár társaságba nem járok. Egész egyszerűen nincs kivel, soha nem voltak barátaim, viszont cserébe van teljesítési kényszerem :(
2015. febr. 18. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

És tudod mi a különbség a társasággal és az anélkül való szórakozás között? :D

A társaság nélküli megunható. ;)

2015. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, de nincs társaság, ha fejre állok se. Maximum hétvégén, suliban, de ott meg szórakozás nincs. Itthon meg párom, de vele egy csapat vagyunk, csak két projekten dolgozunk :)

Jó lenne néha valakivel beszélgetni, nem nem csípnek az emberek, sőt.

2015. febr. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!