Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs soha sehol megbecs...

Miért nincs soha sehol megbecsülésem? Miért vagyok mindenütt csak egy lúzer?

Figyelt kérdés
Egy rakás szerencsétlenség vagyok. Ahol lakom nem tudok munkát találni, mert itt csak a csókosoknak van munkájuk. A szerelemben sincs szerencsém, a férfiakkal valahogy nem jönnek össze a dolgok. Barátságaim sincsenek. Mind az általános iskolában, mind a gimiben gúnyolódtak rajtam. Ráadásul azok akik bántottak, nekik jobb életük van, mint nekem. Nekem semmit sem sikerült az életben, míg ők ott ülnek az irodákban a jobbnál jobb helyeken, és lenéznek engem. Úgy érzem én csak azért élek, hogy szenvedjek.
2018. febr. 12. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az?
2018. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most írtam ki kérdést erről először. De ha nem a kérdésemre válaszolsz, miért is írsz?
2018. febr. 12. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
hmm...
2018. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Munkában segiteni nem tudok de járj el közösségekbe pl.ifi vagy ha idősebb vagy akkor bibliaóra (persze ezt csal ajámlom rajtad áll).
2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizz benne és egyszer minden jobb lessz
2018. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szerintem nekem soha nem lesz jobb, de még jó sem.
2018. febr. 12. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Miért nem tudsz állást találni? Egyáltalán nem megy gyár vagy bolt se vagy csak bizonyos munkakörben keresel?
2018. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahol élek nem sok álláslehetőség van, és csak bizonyos munkakörben keresnék állást.
2018. febr. 12. 21:17
 9/9 anonim válasza:
Sajnos én is hasonló.cipőben járok,nincs munkám,itt vagyok kicsit több mint 30 éves,de csak kb 3év munkaviszonyom van,engem is csúfoltak általánosba,meg gimibe,úgy tudnák segíteni magadon ha találnék egy állást ahol szeretnek,megbecsülnek,elkezdenéd.jól.érezni magad a bőrödben,lenne pasid,boldog.lennél és utánna már sikerülnének a dolgaid
2019. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!