Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti általában mire gondoltok,...

Ti általában mire gondoltok, amikor reggel felkeltek?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiságból, mi szokott lenni az első gondolatotok, hogy érzitek magatok?

2018. febr. 12. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Na, fekszek még 10 percet itt, de akkor kávét már nem tudok főzni... Nem baj, még öt perc, de akkor reggelit se csinálok már.... Az se baj, na még 5 perc, majd felveszem, ami elsőnek a kezembe kerül, nem fogok válogatni, úgyse érdekli a kutyát se, hogy mi van rajtam... na még öt perc, mit számít az, ha kések pár percet?... na jó, mindjárt kelek, csak még egyetlen perc csukott szemmel...


Nálam halál komolyan ez megy minden reggel. Azok a gondolatok, hogy mennyire utálom a munkám / életem, csak akkor törnek rám, mikor már talpon vagyok.

2018. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
11-essel párhuzam a reggelünk. Én is ilyen vagyok.
2018. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Detto mint a 6-os!
2018. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%

"Apcsba mehetek megint dolgozni"

Aztán fingok egyet

2018. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
"mi ez a nyálfolt az ágyamon?" " Hogy a fenébe lehet ekkora baromságot álmodni?" "miért van ilyen hideg amikor pisilnem kell...átfúj a szél a falon?" "miért kell kelni ilyen korán?" " mi az élet értelme?" "miért kelljek fel?" " éhes vagyok, ki van száradva a szám.." " mi ez a sok hülyeség a fejembe?" "vissza aludni mindig van idő, akkor is ha kések, nyugi van." "ki vitte el a takaróm?" "jajjjjjmárálmosvagyokadjatokegyágyat:("
2018. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy végig olvastam a hozzászólásokat, látom sokan nem a kérdésre válaszoltak , hanem arra amit beleképzeltek a kérdésbe. Pl. arról írtak többen is, hogy mit tesznek, gondolnak amikor felébrednek !

A kérdező azt kérdezi, hogy mit gondoltok amikor reggel felkeltetek?! Nem amikor felébredtetek, hanem amikor már felkeltetek!!!

Amikor én felkelek, az első gondolatom a wc felé vezet és onnan a mosdóba, közben a reggelin és a mibe öltözzek fel témán járnak a gondolataim meg azon , hogy időbe tudjak felkészülni és elindulni otthonról, hogy időben odaérjek a célomhoz.

2018. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Vajon hányszor nyomtam meg eddig a szundit?
2018. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%

16-al nem értek egyet, mert a kettő gondolati tatormány közel lehet egymáshoz mind ébredéskor, mind felkeléskor.

Ami xar/jó, az bármelyik időpillanatban xar/jó.

Amúgy én ezt gondolom: "Megint egy földön ébredés...".

2018. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
"Aaa nemár, kva álmos vagyook....mit meg nem adnék, hogy aludhassak még"
2018. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
Hétköznap: Talán a mai nap annyira nem lessz xar, míg eszembe nem jutnak az aznapi tárgyak, hétvégén meg nem reggel szoktam kelni, de akkor kb mi a bánat volt már megint az éjjel.
2018. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!