Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi kellene ahhoz,...

Szerinted mi kellene ahhoz, hogy elengedjenek cserediáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Cserediák szeretnék menni, 10 hónapra. Szüleim engednék is, az árral van a baj. Majdnem 3 000 000 Ft, plussz a zsebpénz. Ez ugye rengeteg pénz.

Szerintetek mit kellene ahhoz tennem, hogy elengedjenek? Diákmunkázni fogok, de ennyit nem lehet megkeresni.:DD

Esetleg még valami ötlet?

Jelenleg 15 éves vagyok, 17 évesen szeretnék kimenni.



2018. febr. 13. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás
2018. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól még nem engednek ki...:/
2018. febr. 13. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
2, Az lehet, de anélkül nem érdemes és félig-meddig veszélyes is
2018. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azt mondtad h elengednek. Akkor csak a pénz a baj nem?
2018. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, elengednének, ha mondjuk ingyen lenne vagy pár százezer forint. Így nem tudom.:/

Csak gondoltam, hogy esetleg még tehetnék bármit, amitől megenyhülnének ebben a tekintetben is.

2018. febr. 14. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pályázz ösztöndíjra, abból baj nem lehet. :) Meg diákmunkázz. Ha csak két év múlva szeretnél kimenni, az is egy lehetőség, hogy minden héten betesztek x forintot egy dobozba, és akkor összerakjátok apránként az összeget. :)
2018. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát először is üljetek le,és gondoljátok végig,hogy megérné-e 3 000 000-ért kimenni.Tudom,ez így firán hangzik de arra gondolok,hogy ennyi pénzből annyi magánórát vehetnél abból a nyelvből,hogy még sok is lenne.Másodszor vegyétek figyelembe az anyagi helyzeteteket.Nem hinném,hogy diákmunkával össze lehetne szedni ezt a sok pénzt,de esetleg felajánlhatod,hogy te állod a költőpénzt és egyebeket,hogy nekik csak a tandíj maradjon.Mindenképpen okosan kell taktikázni,hogy apránként össze lehessen szedni ilyen nagy összeget,de ha te úgy érzed,hogy boldogulnál a nyelvtudásoddal odakint,és hasznos lenne számodra,szerintem érdemes fontolóra venni.Sok sikert!
2018. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!