Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
Dóri Scene nevű felhasználó kérdése:

Hogyan tudnám a szüleim meggyőzni hogy elengedjenek a barátaimmal pl bulizni, stb?

most vagyok abban a korban amikor a szüleim kezdenek nagyon idegesíteni... nem szívesen szeretek eljárni velük sehová, és ezt tudják. de nem engednek el a barátaimmal sehová sem nyaralni mert szerintük ehhez még kicsi vagyok h nélkülük menjek bárhová... (15L)

Keress kérdéseket hasonló témákban: ciki, család, haverság, barát

2012. aug. 25. 00:38  Privát üzenet  

A válaszok
Teljesen igazuk van. Gyerek vagy még, és mint ilyen, felügyeletre szorulsz, bármennyire is nagylánynak érzed magad. Majd ha 18 leszel, mehetsz bárhová. Addig nem.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. aug. 25. 00:49 Privát üzenet
Hány órakor mennél haza, a buliból?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2012. aug. 25. 00:50 Privát üzenet
hát én este szoktam a pasimal talélkozni én 14 éves vagyok szal nekem se jobb :P de én ugy szoktam hogy egy barátnöm elhivom hogy falazon nekem ezt ugy értem hogy megyünk káo sétálni és ö elmegy valahová én meg adig a pasimal ketesben lehetek egy darabig aztán meg mikor vége a talinak akor megkeresem a barátnöm és megyünk hüjéskedni :) jó dolog

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2012. aug. 25. 00:51 Privát üzenet
juj 1000 bocsi ez nem ide jön hát mond azt a szüleidnek hogy csak egy kicsit mész el nem leszel sokáig és igy szép lasan

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2012. aug. 25. 00:53 Privát üzenet
15 évesen még nem kéne bulizni járni..pff.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2012. aug. 25. 00:53 Privát üzenet
Heni, ha te hazudsz akkor legalább ne add tovább, ne dicsekedj vele!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2012. aug. 25. 00:54 Privát üzenet
Mert még kislány vagy és féltenek. Ezen nincs mit csodálkozni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. aug. 25. 09:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak, hogy elengedjenek kocsmába?
Mit csináljak, hogy 16 évesen elengedjenek néha esténként egy kicsit a barátaimmal?
Mostanaban olyan egyedül érzem magam. A barátaimmal alig talizok csak a pasijaikkal vannak elfoglalva. Nekem nincs barátom és bulizni fiúzni akarok. De senkivel nem tudok...
Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek a barátaimmal?
Miért veszek folyton össze a legjobb barátaimmal? Nagyon nem vágom.
Nem tudtok vami jó többnapos programot a nyárra a barátaimmal Zalaegerszeg közelében 18 éveseknek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!