Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 évesen hol tartotok,...

20 évesen hol tartotok, tartottatok az életben? Volt olyan amit megbántatok, pl. egy szakma elvégzése?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 01:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Huszonegy éves leszek a hétvégén. Az elmúlt egy évben munkahelyet váltottam, megszakítottam a kapcsolatot néhány emberrel, akik lehúztak, megerősödtem lelkileg, és sok pozitív változáson mentem keresztül. Stabil párkapcsolatom van, az összeköltözést tervezzük.

Albérletben élek tizenkilenc éves korom óta, és dolgozom. Nem a szüleim tartanak el.

2018. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17 vagyok, 20 éves koromra valószínűleg halott leszek, mert olyan kilátástalan az életem, hogy inkább megölöm magam.
2018. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 21f vagyok, amit eddig elértem az hogy 10. óta diákként minden nyaramat dolgoztam, hétvégémet szintén még most is 14.ben ezt csinálom (szakmát tanulok, logisztika) amit elértem vele: B kategóriás jogsi, saját autó (ami majdnem összeszakad), szemműtét, ruhák amit magamnak vettem és kb ennyi, cserébe nem volt nyaram, hétvégém... hmm de klassz.

Tanulásból: érettségi, most szakma, utána egy nyelvvizsgát akarok és egy kőműves szakmát és külföld.

Életem: Kilátástalan, ha úgy nézzük később sem lesz jobb itthon a helyzetem, 3,5 évet nem fogok tanulni/diplomát tenni addigra gyereket akarnék, van egy barátnőm akivel állandóan veszekszek, közel vagyok hogy kidobjam mert idegbeteg és én is azzá válok mellette, családom nem segit semmiben sem csak tesómnak, kilátástalan az életem és nem tudom hogy csináljam meg azt hogy ne keljen hitelt felvennem a házhoz, ha kib*sznak a melóhelymeről ne vigye el az OTP a házat felettem.

Megbánás: A mostani szakmám... 2 év sztem kuka mert 10/7 álláshoz diploma kell a logisztikánál, a maradék 3-nál meg 2 nyelv szóval fantasztikus az élet, néha abban reménykedem jön egy UFO és elrabol este és elvisz egy másik galaxys-ba de még nem jött biztos késik a fénysebesség hogy ide érjen...

2018. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!