Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó mínuszokban boka...

Miért jó mínuszokban boka fölé feltűrt farmerben mászkálni?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy jól kell kinézni, meg egyebek, na de ez nem túlzás?

2018. febr. 14. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mire jó ez, én is megfigyeltem, én meg majd befagyok, az orrom se látszik ki néha. :D
2018. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak a divat kedvéért. Aztán később majd csodálkoznak ha nem lesz jó az izületük...
2018. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én vettem wish-en téli maszkot, és még suliba is rajtam van! Meg vettem ilyen kézmelegítőt ilyen tasakba, amit ha nyomkodsz, meleg lesz! Én még így is fázok néha! Szerintem azoknak nincs pénzük vagy mit tudom én! SWAG és kész!
2018. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én is dupla sálvan járok suliba, meg jó vastag cuccokban. Néha úgy érzem, mintha hülyének néznének az emberek,mert fázós típus vagyok.

Szoktam látni olyanokat akik, lenge bőrkabátban,meg haspólóban járnak be minusz fokban.

Soha nem értettem őket

2018. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: *sálban
2018. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clay Morrow ***** válasza:
52%
B_zik és ezért melegük van.
2018. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a tavalyi-idei télen 90%-ban pulóverben mászkáltam, esetleg egy mellény volt rajtam. Miért? Mert nemv agyok fázós alkat. Ennyi kb.
2018. febr. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én voltam 15 éves, az volt a divat, hogy olyan kabátot hordjunk amiből "kilóg" a derekunk. Akkor sem értették az idősebbek hogy minek ezt. Pontosabban csak "úgy csináltak" mintha nem értenék, persze értik, mint ahogy én is. De te még nem érted.
2018. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fazos. Aki nagyon fazik, az max kovetkezo nap ugyis feloltozik. Senki nem olyan hulye, hogy megfagyjon minden aldott nap, ha nem muszaj. Amugy meg testszinu harisnya szokott ott lenni azert. Abbol is lehet kapni egesz vastagot, es nem is latszik
2018. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!